19/07/2019 0 363 Pogleda

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

I mi možemo skupljati plastične čepove i sudjelovati u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske.

Naime, cilj projekta je da se od novca predanih plastičnih čepova sufinancira nabava skupih lijekova za liječenje članova Udruge oboljelih.

U akciji se do sada uključilo preko 900 subjekata – vrtića, škola, udruga, vjerskih zajednica, komunalna poduzeća, lokalne zajednice, pojedinci i društveno odgovornih poduzeća.

Pozivam sve mještane općine Orle  i šire da se uključe u ovu humanitarnu akciju.

Sakupljene plastične čepove možete dostaviti u trgovinu MIMI, vl. Marica Juha, Orle 5.

Akcija traje do kraja kalendarske godine!

Unaprijed veliko hvala svima koji će podržati ovu akciju!

Zamjenica predsjednika Općinskog vijeća

Jasminka Podlejan

Objava podataka o danim donacijama za razdoblje 01.01.- 30.06.2019. godine

Kao jednu od potvrda transparentnosti rada Općine Orle, dijelom vezano uz istraživanje Ministarstva pravosuđa i Ministarstva uprave, u nastavku objavljujemo prikazane