26/06/2019 0 76 Pogleda

DAN  MJESNOG ODBORA SUŠA

Na Tijelovo, 20.lipnja 2019., obilježen je Dan MO Suša.

U samom mjestu Suša nalazi se kapelica sv. Vida, a nedaleko od same kapelice na nasipu koji vodi prema Sisku i obnovljeni križ postavljen na staro mjesto.

Župnik Kristijan Krajnović blagoslovio je križ sa svojim novim postoljem kojeg je obnovila obitelj Huđin uz pomoć Mjesnog odbora i Općine Orle.

Nakon svečanog blagoslova, održana je sjednica te skromni domjenak za mještane Suše i ostale goste.

GRAĐANIMA 11 MILIJUNA KUNA ZA POTICAJE KORIŠTENJA OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE U OBITELJSKIM KUĆAMA

Nakon što je Fond prošle godine sufinancirao nabavu i ugradnju kotlova na biomasu i dizalice topline, ove godine je, uz

19.susreti zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu

Bukevje sudjelovao je na 19. susretima zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu.  U dvorani Pučkog otvorenog učilišta