26/06/2019 0 261 Pogleda

DAN  MJESNOG ODBORA SUŠA

Na Tijelovo, 20.lipnja 2019., obilježen je Dan MO Suša.

U samom mjestu Suša nalazi se kapelica sv. Vida, a nedaleko od same kapelice na nasipu koji vodi prema Sisku i obnovljeni križ postavljen na staro mjesto.

Župnik Kristijan Krajnović blagoslovio je križ sa svojim novim postoljem kojeg je obnovila obitelj Huđin uz pomoć Mjesnog odbora i Općine Orle.

Nakon svečanog blagoslova, održana je sjednica te skromni domjenak za mještane Suše i ostale goste.

Odluke načelnika Općine Orle

Odluku o isplati financijskih sredstava Lovačkom društvu ,,Patka” Orle preuzmite : OVDJE Odluku o isplati sredstava za obilježavanje dana sv. Florijana

OBAVIJEST O PROVEDBI POSEBNIH MJERA ZAŠTITE OD POŽARA

Stožer civilne zaštite Općine Orle u skladu s programom aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za