19/06/2019 0 295 Pogleda

Održane sportske igre na „Zadružnom igralištu“

16.06.2019. u organizaciji Mjesnog odbora Bukevje, održane su sportske igre na „Zadružnom igralištu“.

Uz podršku Udruge mladih koja je organizirala sportske aktivnosti poput biciklijade, poligona, stolnog tenisa i trčanja, te Kluba žena Orle koji se pobrinuo za bogatu gastronomsku ponudu, zabava je bila zajamčena.

Na oduševljenje svih prisutnih, Sportske igre zatvorene su vatrometom.

DAN MJESNOG ODBORA SUŠE

Mještani Suše su 25.6.2017.imali dvostruko slavlje.Osim proslave Dana državnosti,svečano je obilježen i dan Mjesnog odbora.Sve je započelo svetom misom u

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.