14/06/2019 0 57 Pogleda

ANTUNOVO U BUKEVJU – “Život svetog Ante treba nam biti putokaz”

U župi omiljenog sveca katoličke crkve u Bukevju, svečanim misnim slavljem koje je predvodio velečasni Norbert Ivan Koprivec iz Velike Gorice, proslavljeno je Antunovo.

Blagdan je svetog Antuna Padovanskog. U povodu toga, u župi omiljenog sveca katoličke crve u Bukevju, svečanim misnim slavljem koje je predvodio velečasni Norbert Ivan Koprivec iz Velike Gorice, proslavljeno je Antunovo. Kroz trodnevnicu župljani, ali i brojni hodočasnici pripremali su se za današnju svetkovinu.

-Život svetog Antuna treba nam biti putokaz za dobar kršćanski život- poručio je između ostaloga u propovijedi velečasni Norbert Ivan Koprivec.

Kako to već nalaže običaj, održan je i blagoslov djece, a nezaobilazan dio svakog Antunova u Bukevju su licitari i gvirc kojim su se mnogi odlučili rashladiti.

Poziv za predlaganje programa javnih potreba u područjima kulture, športa i socijalne skrbi Općine Orle iz Proračuna za 2017. godinu

Obavještavamo sve zainteresirane, da na temelju Zakona o financiranju lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 117/93, 69/97, 33/00, 73/00,

Udruga mladih Općine Orle osvojila 3. nagradu na malom fašniku u Velikoj Gorici

U nedjelju,11. veljače 2018.održan je mali fašnik u Velikoj Gorici. Najmlađi članovi Udruge mladih općine Orle predstavili su se plesnom