30/04/2019 0 277 Pogleda

Prvomajski grah i bogat program za Praznik rada u općini Orle

Međunarodni praznik rada obilježit ćemo prvomajskim grahom i bogatim programom u našoj općini.

U suradnji s Udrugom mladih, Klubom žena i DVD-om Drnek organiziran je cjelodnevni program s početkom u 10 sati.

Početak malonogometnog turnira mjesnih odbora je u 11 sati, a mještani će se natjecati i u potezanju konopa, poligonu u paru i drugim aktivnostima.

Palačinke će se peći od 12 do 14 sati, a grah ćemo dijeliti od 14:30 sati.

Nemojte propustiti i dođite u Orle kako bismo zajedno proslavili Međunarodni praznik rada!

Susret malih vokalnih sastava i zborova

Dana 07.04.2018. godine u Šiljakovini u organizaciji Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Grada Velike Gorice, održan je drugi po redu ” Susret

ODLUKA O RASPISIVANJU IZBORA ZA ČLANOVE U EUROPSKI PARLAMENT IZ REPUBLIKE HRVATSKE

Predsjednica Republike Hrvatske je 25. ožujka 2019. donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske.

Susreti folklornih društava “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

9.9.2017. (subota) “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC” I ove godine po 12. puta, KUD Veleševec organizira susrete folklornih društava pod