23/04/2019 0 751 Pogleda

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata

Izvješće o provedenom postupku provjere znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu pročelnika/pročelnice Jedinstvenog upravnog odjela općine Orle na neodređeno vrijeme, temeljem objavljenog natječaja u „Narodnim novinama“ broj 35/2019 od  05. travnja  2019., i na web stranici općine  Orle www.opcina-orle.hr preuzmite OVDJE.

Natječaji

NATJEČAJ za dodjelu stipendija učenicima i studentima s područja općine Orle za školsku/akademsku godinu 2019./2020.

Temeljem Pravilnika  o  stipendiranju učenika i studenata s područja općine Orle koji je usvojilo Općinsko vijeće općine Orle na 11.

Završila je trodnevna kreativna radionica “Osnove decoupage tehnike”

U organizacije Općinske Udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec -Stružec završila je trodnevna kreativna radionica,” Osnove decoupage