18/06/2015 0 1160 Pogleda

Obavijest o odvozu komunalnog otpada

REPUBLIKA HRVATSKA
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
OPĆINA ORLE
JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Poštovani,

Obavještavamo vas da na Dan antifašističke borbe, 22. lipnja 2015. godine (ponedjeljak), tvrtka EKO-FLOR PLUS d.o.o. neće obavljati uslugu odvoza komunalnog otpada sa područja Općine Orle.

Umjesto naprijed navedenog datuma, odvoz komunalnog otpada izvršiti će se dva dana ranije, odnosno u subotu, 20. lipnja 2015. godine.

Obavijest o naprijed navedenom rasporedu odvoza komunalnog otpada korisnici su primili uz uplatnice.

S poštovanjem,

Jedinstveni upravni odjel Općine Orle

KUD SLAVUJ NA GRADSKIM SUSRETIMA MALIH VOKALNIH SASTAVA I ZBOROVA

U petak 3. svibnja KUD “Slavuj” Bukevje sudjelovao je na 3. GRADSKOM  SUSRETU MALIH VOKALNIH SASTAVA I ZBOROVA u organizaciji Zajednice