18/06/2015 0 966 Pogleda

Obavijest o odvozu komunalnog otpada

REPUBLIKA HRVATSKA
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
OPĆINA ORLE
JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Poštovani,

Obavještavamo vas da na Dan antifašističke borbe, 22. lipnja 2015. godine (ponedjeljak), tvrtka EKO-FLOR PLUS d.o.o. neće obavljati uslugu odvoza komunalnog otpada sa područja Općine Orle.

Umjesto naprijed navedenog datuma, odvoz komunalnog otpada izvršiti će se dva dana ranije, odnosno u subotu, 20. lipnja 2015. godine.

Obavijest o naprijed navedenom rasporedu odvoza komunalnog otpada korisnici su primili uz uplatnice.

S poštovanjem,

Jedinstveni upravni odjel Općine Orle

Javni poziv na zbor građana Mjesnog odbora Bukevje

Zbor građana Mjesnog odbora Bukevje održat će se u ponedjeljak 8. travnja 2019. godine u Društveno – vatrogasnom domu Bukevje s početkom u 20.00 sati.

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi. Održano je 7 radionica

Susreti folklornih društava “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

9.9.2017. (subota) “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC” I ove godine po 12. puta, KUD Veleševec organizira susrete folklornih društava pod