04/04/2019 0 440 Pogleda

Nastavno na OBJAVU BIRAČIMA Ministarstva uprave KLASA: 013-01/19-01/15 URBROJ: 515-07-02/5-19-2 od 03. travnja  2019. godine

OBAVIJEST BIRAČIMA

Zainteresirani birači pripadnici nacionalnih manjina za koje će se provesti izbori za članove vijeća i za predstavnike nacionalnih manjina mogu pregledati, odnosno zatražiti dopunu ili ispravak podataka upisanih u registar birača prema mjestu svoga prebivališta.

Posebno se pozivaju pripadnici nacionalnih manjina koji će napuniti 18 godina života od dana stupanja na snagu Odluka Vlade RH o raspisivanju izbora  do dana održavanja izbora, da se izjasne o nacionalnoj pripadnosti prema mjestu svog prebivališta.

Zahtjev za dopunu ili ispravak podataka u registru birača može se podnijeti svakim radnim danom u radno vrijeme Ureda od 07,00-15,00 sati zaključno do srijede 24. travnja 2019. na navedenim lokacijama.

Obavijest biračima pripadnicima nacionalnih manjina u jedinicama lokalne samouprave na području Zagrebačke županije preuzmite OVDJE.

ANTUNOVO U BUKEVJU – “Život svetog Ante treba nam biti putokaz”

U župi omiljenog sveca katoličke crkve u Bukevju, svečanim misnim slavljem koje je predvodio velečasni Norbert Ivan Koprivec iz Velike

Kreativna radionica pirografije za djecu od 10 do 15 godina,

Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle Podružnica Veleševec-Stružec Posavski organizira, još jednu kreativnu radionicu za djecu u dobi