04/04/2019 0 327 Pogleda

Nastavno na OBJAVU BIRAČIMA Ministarstva uprave KLASA: 013-01/19-01/15 URBROJ: 515-07-02/5-19-2 od 03. travnja  2019. godine

OBAVIJEST BIRAČIMA

Zainteresirani birači pripadnici nacionalnih manjina za koje će se provesti izbori za članove vijeća i za predstavnike nacionalnih manjina mogu pregledati, odnosno zatražiti dopunu ili ispravak podataka upisanih u registar birača prema mjestu svoga prebivališta.

Posebno se pozivaju pripadnici nacionalnih manjina koji će napuniti 18 godina života od dana stupanja na snagu Odluka Vlade RH o raspisivanju izbora  do dana održavanja izbora, da se izjasne o nacionalnoj pripadnosti prema mjestu svog prebivališta.

Zahtjev za dopunu ili ispravak podataka u registru birača može se podnijeti svakim radnim danom u radno vrijeme Ureda od 07,00-15,00 sati zaključno do srijede 24. travnja 2019. na navedenim lokacijama.

Obavijest biračima pripadnicima nacionalnih manjina u jedinicama lokalne samouprave na području Zagrebačke županije preuzmite OVDJE.

Obavijest o pokretanju postupka izmjene prostornog plana – poziv na dostavu zahtjeva preuzmite OVDJE.

Obavijest o odvozu komunalnog otpada

REPUBLIKA HRVATSKA ZAGREBAČKA ŽUPANIJA OPĆINA ORLE JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL   Poštovani, Obavještavamo vas da na Dan antifašističke borbe, 22. lipnja

Odluka o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Orle

Na temelju članka 30. stavka 7. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (NN 94/13 i 73/17 u daljnjem tekstu ZOGO), članka