04/04/2019 0 407 Pogleda

Objava biračima – izbori za nacionalne manjine

Vlada Republike Hrvatske je dana 28. ožujka 2019. donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave i Odluku o raspisivanju izbora za predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Za dan provedbe izbora određena je nedjelja, 5. svibnja 2019.

Pozivaju se birači pripadnici nacionalnih manjina za koje će se provesti izbori za članove vijeća i za predstavnike nacionalnih manjina da izvrše pregled, dopunu i ispravak podataka upisanih u registar birača.

Objavu biračima preuzmite OVDJE.

Obavijest o novom radnom vremenu poštanskog ureda Orle

Poštovani, Obavještavamo vas kako se od 01. lipnja 2019. uvodi novo radno vrijeme poštanskog ureda Orle. Radno vrijeme na parne

Obavijest stanovnicima općine Orle – zaštita životinja

Poštovani stanovnici općine Orle, Odredbama Zakona o zaštiti životinja (NN br. 102/17 i 32/19)  jedinicama lokalne i regionalne (područne) samouprave