04/04/2019 0 282 Pogleda

Objava biračima – izbori za nacionalne manjine

Vlada Republike Hrvatske je dana 28. ožujka 2019. donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave i Odluku o raspisivanju izbora za predstavnike nacionalnih manjina u jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Za dan provedbe izbora određena je nedjelja, 5. svibnja 2019.

Pozivaju se birači pripadnici nacionalnih manjina za koje će se provesti izbori za članove vijeća i za predstavnike nacionalnih manjina da izvrše pregled, dopunu i ispravak podataka upisanih u registar birača.

Objavu biračima preuzmite OVDJE.

Zimska priča

Jutros rano, još snenih očiju, krenem k našem veleševećkom Savišću….. A kad ono iznenađenje! Stigli nam patuljci…. Onako tiho, polako,

Odluku o isplati sredstava za redovnu djelatnost Vatrogasne zajednice Orle

Temeljem odredbi članka 53. Statuta Općine Orle (Glasnik Zagrebačke županije broj 04/018), Načelnik općine Orle dana 07.02.2019.godine donio je