25/03/2019 0 288 Pogleda

DAN NARCISA U OPĆINI ORLE

Udruga edukacijom protiv raka dojke Zagrebačke županije, u subotu 23. ožujka, obilježila je već tradicionalno danom narcisa . Na inicijativu dopredsjednice Općinskog vijeća Jasminke Podlejan u ovu plemenitu akciju uključila se ove godine i Općina Orle donacijom od 1000 kn.

Osim spomenute donacije na području Općine Orle prodavale su se i narcise u humanitarne svrhe. Prodaja je organizirana na nekoliko lokacija: Bukevje (ispred  trgovine i crkve), Drnek (kod kioska), Orle (ispred trgovine) i Veleševec (ispred trgovine). Uz veliku podršku načelnika Ervina Vujice i njegovog zamjenika Dražena Podlejana te plemenit odaziv mještana Općine Orle sve narcise su prodane u vrlo kratkom vremenu. Zahvaljujemo svim mještanima na lijepom odazivu kao i onima koji su svoje slobodno vrijeme prodavajući narcise darivali punim srcem.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti
Novosti

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”    U organizaciji KUDa Veleševec održana je u subotu  21.4.2018. deseta tradicionalna”Posavska kobasijada”, na kojoj su

Novosti

OBAVIJEST – ODVOZ KOMUNALNOG I SELEKTIVNOG OTPAD

OPĆINA ORLE OBAVIJEST   OBZIROM DA JE U  PONEDJELJAK 30.07.2018. DOŠLO DO POGREŠKE U RASPOREDU SAKUPLJANJA KOMUNALNOG I SELEKTIVNOG OTPADA,