21/03/2019 0 343 Pogleda

Javni poziv na zbor građana Mjesnih odbora Suša i Ruča

Zbor građana Mjesnih odbora Suša i Ruča održat će se u četvrtak 21. ožujka 2019. u Vatrogasnom domu u Ruči s početkom u 19:00 sati.

Tema: Izvještaj o dosadašnjim ulaganjima i planiranim aktivnostima za Općinu Orle.

Javni poziv na zbor građana preuzmite OVDJE.

OBAVIJEST STANOVNICIMA OPĆINE ORLE – divlji deponiji

Poštovani stanovnici općine Orle, ponovno smo svjedoci kako se na području naše općine nepropisno odbacuje otpad, kako u okoliš i

Združena vježba članica vatrogasne zajednice Općine Orle

U Općini Orle, 2. lipnja 2019. godine, u mjestu Drenek, održana je združena vježba svih šest članica vatrogasne zajednice Orle.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“