07/03/2019 0 267 Pogleda

Druge izmjene natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  Drugu izmjenu natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“ iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. –2020.

Ovom izmjenom ukupan iznos raspoloživih sredstava javne potpore povećan je s 132.597.000,00 kuna na 297.394.425,00 kuna. Na Trećem natječaju zaprimljeno je sveukupno 967 prijava, a Agencija za plaćanja do sada je sklopila Ugovore o financiranju s 257 mladih poljoprivrednika.

Uključivanje u administrativnu obradu prijava za koje inicijalno nije bilo dostatnih sredstava te izdavanje odluka kojima se potvrđuje dovršetak određene faze obrade zahtijeva određeno vrijeme. Također, tijekom postupka administrativne obrade i slanja zahtjeva za dostavom dopuna, obrazloženja, ispravaka, mole se mladi poljoprivrednici za brzi povratni odgovor (s popratnom dokumentacijom, točnim podacima koja se traži), a s ciljem što skorije obrade svih ostalih prijava. Napominjemo da su povećanjem alokacije osigurana sredstava za financiranje svih prijava koji zadovoljavaju osnovne kriterije prihvatljivosti, odnosno dobivanje odluke o rezultatu administrativne kontrole što znači da će s tim korisnikom biti potpisan ugovor.

Izmjene natječaja preuzmite OVDJE.

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Klasa:112-01/16-01/02 Urbroj: 238/36-01-16-01 Orle. 18.11.2016. Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj

KUD “Slavuj” Bukevje na jubilarnom “Jesenskom koncertu” u Svetoj Klari

U subotu 24. 11. 2018. godine u Svetoj Klari KUD “Dika” organiziralo je 10. po redu, jubilarni “Jesenski koncert”.  Nastavljena