07/03/2019 0 529 Pogleda

Druge izmjene natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  Drugu izmjenu natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“ iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. –2020.

Ovom izmjenom ukupan iznos raspoloživih sredstava javne potpore povećan je s 132.597.000,00 kuna na 297.394.425,00 kuna. Na Trećem natječaju zaprimljeno je sveukupno 967 prijava, a Agencija za plaćanja do sada je sklopila Ugovore o financiranju s 257 mladih poljoprivrednika.

Uključivanje u administrativnu obradu prijava za koje inicijalno nije bilo dostatnih sredstava te izdavanje odluka kojima se potvrđuje dovršetak određene faze obrade zahtijeva određeno vrijeme. Također, tijekom postupka administrativne obrade i slanja zahtjeva za dostavom dopuna, obrazloženja, ispravaka, mole se mladi poljoprivrednici za brzi povratni odgovor (s popratnom dokumentacijom, točnim podacima koja se traži), a s ciljem što skorije obrade svih ostalih prijava. Napominjemo da su povećanjem alokacije osigurana sredstava za financiranje svih prijava koji zadovoljavaju osnovne kriterije prihvatljivosti, odnosno dobivanje odluke o rezultatu administrativne kontrole što znači da će s tim korisnikom biti potpisan ugovor.

Izmjene natječaja preuzmite OVDJE.

Održane sportske igre na „Zadružnom igralištu“

16.06.2019. u organizaciji Mjesnog odbora Bukevje, održane su sportske igre na „Zadružnom igralištu“. Uz podršku Udruge mladih koja je organizirala

Božićni koncert u Bukevju

U Bukevju je 21. prosinca  održan već tradicionalni koncert  za nadolazeće blagdane. Već petu godinu zaredom u Društvenom domu Bukevje