12/02/2019 0 43 Pogleda

Poziv na predavanje za poljoprivrednike

Savjetodavna služba Ministarstva poljoprivrede i Općina Orle organiziraju predavanje za poljoprivrednike koje će biti održano 28. veljače 2019. godine s početkom u 11:00 sati u dvorani Općine Orle.

Teme predavanja su:

1. Izravne potpore u poljoprivredi i obveze poljoprivrednika
  2. Agrookolišne i ekološke mjere (Mjera 10 i Mjera 11)
  3. Mjere osiguranja usjeva i stoke i dobrobiti životinja (mjera 14 i Mjera 17)
  4. Ostale mjere ruralnog razvoja

Poziv na predavanje možete preuzeti OVDJE.

PONOVLJENI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme