27/12/2018 1 1188 Pogleda

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert. Kroz božićne pjesme i napjeve publiku su osim KUD-a Slavuj proveli i Zbor umirovljenika i starijih osoba općine Orle te KUD Veleševec, Veleševec. Nadamo se da će ovakvi koncerti postati tradicija u Posavini.

ANTUNOVO U BUKEVJU

I ove godine,13.lipnja se obilježio blagdan Svetog Antuna Padovanskog u Bukevju. Nakon svete mise u 18 sati, plesna skupina Udruge

Združena vježba članica vatrogasne zajednice Općine Orle

U Općini Orle, 2. lipnja 2019. godine, u mjestu Drenek, održana je združena vježba svih šest članica vatrogasne zajednice Orle.

Javni poziv na zbor građana Mjesnog odbora Bukevje

Zbor građana Mjesnog odbora Bukevje održat će se u ponedjeljak 8. travnja 2019. godine u Društveno – vatrogasnom domu Bukevje s početkom u 20.00 sati.