19/12/2018 0 647 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na Božićnom koncertu KUD-a Pleso

KUD “Slavuj” Bukevje ponovno je u nedjelju 16. prosinca 2018. godine nastupio na Božićnom koncertu KUD-a Pleso i tako nastavio višegodišnju tradiciju zajedničkih Božićnih koncerata i  druženja. Uz domaćine također su još nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Stari Grad” Lukavec. Nakon uspješnog koncerta druženje je kao i uvijek  nastavljeno uz pjesmu i ples sudionika i publike. Još jedna krasna večer na Plesu koju ćemo dugo pamtiti.

RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

Na osnovi Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor (“Narodne novine”, broj 66/15 – pročišćeni tekst i 104/15-Odluka i Rješenje

Pokrenut projekt Izrade Strategije sveukupnog razvoja Općine Orle za razdoblje od 2019. do 2024. godine

Strategija sveukupnog razvoja Općine Orle predstavlja krovni planski dokument kojim su definirane petogodišnje smjernice za ekonomski, društveni i infrastrukturni razvoj.

Prva hrvatska ekspedicija na Južni pol

Udruga Klub za ekspedicionizam i kulturu (KEK), na čelu sa Davorom Rostuharom, fotografom i putopiscem, autorom fotografskog projekta „National Geographic