19/12/2018 0 157 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na Božićnom koncertu KUD-a Pleso

KUD “Slavuj” Bukevje ponovno je u nedjelju 16. prosinca 2018. godine nastupio na Božićnom koncertu KUD-a Pleso i tako nastavio višegodišnju tradiciju zajedničkih Božićnih koncerata i  druženja. Uz domaćine također su još nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Stari Grad” Lukavec. Nakon uspješnog koncerta druženje je kao i uvijek  nastavljeno uz pjesmu i ples sudionika i publike. Još jedna krasna večer na Plesu koju ćemo dugo pamtiti.

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu „Uveli smo mehanizme kontrole kako bismo osigurali pravičnu podjelu zemlje i spriječili sve ono

Prva hrvatska ekspedicija na Južni pol

Udruga Klub za ekspedicionizam i kulturu (KEK), na čelu sa Davorom Rostuharom, fotografom i putopiscem, autorom fotografskog projekta „National Geographic