19/12/2018 0 470 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na Božićnom koncertu KUD-a Pleso

KUD “Slavuj” Bukevje ponovno je u nedjelju 16. prosinca 2018. godine nastupio na Božićnom koncertu KUD-a Pleso i tako nastavio višegodišnju tradiciju zajedničkih Božićnih koncerata i  druženja. Uz domaćine također su još nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Stari Grad” Lukavec. Nakon uspješnog koncerta druženje je kao i uvijek  nastavljeno uz pjesmu i ples sudionika i publike. Još jedna krasna večer na Plesu koju ćemo dugo pamtiti.

PISANJE PISANICA VOSKOM – RADIONICA U DJEČJEM VRTIĆU CICIBAN

Ukrašavanje jaja rastopljenim voskom i bojama najstarija je tehnika. Riječ batik je malajskog porijekla, a znači slikati voskom. Osobito je

Obavijest o provedbi natječaja za potporu mladim poljoprivrednicima

OBAVIJEST   Skrećemo Vašu pažnju na otvoreni Natječaj za provedbu  tipa operacije 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima za koji podnošenje prijava