26/11/2018 0 256 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na jubilarnom “Jesenskom koncertu” u Svetoj Klari

U subotu 24. 11. 2018. godine u Svetoj Klari KUD “Dika” organiziralo je 10. po redu, jubilarni “Jesenski koncert”.  Nastavljena je tako dugogodišnja suradnja  kulturno-umjetničkih društava “Dika” Sveta Klara, “Pleso”Pleso  i “”Slavuj” Bukevje.

Donijeli smo ponovno dio Posavine u grad Zagreb izvedbom spleta posavskih pjesama.

Koncertu su nazočili predstavnici grada i gradske četvrti te podupirajući članovi domaćina. Nakon koncerta nastavljeno je zajedničko druženje izvođača i gostiju uz večeru i ples.

11. POSAVSKA TRADICIONALNA KOBASIJADA

U organizaciji KUD-a Veleševec održana je i ove godine već tradicionalna kobasijada, na kojoj su se uz najbolje kobase tražile

Događanja

U nedjelju, 03.06.2018. ZDRUŽENA VJEŽBA 6 DVD-A VATROGASNE ZAJEDNICE OPĆINE ORLE