26/11/2018 0 161 Pogleda

KUD “Slavuj” Bukevje na jubilarnom “Jesenskom koncertu” u Svetoj Klari

U subotu 24. 11. 2018. godine u Svetoj Klari KUD “Dika” organiziralo je 10. po redu, jubilarni “Jesenski koncert”.  Nastavljena je tako dugogodišnja suradnja  kulturno-umjetničkih društava “Dika” Sveta Klara, “Pleso”Pleso  i “”Slavuj” Bukevje.

Donijeli smo ponovno dio Posavine u grad Zagreb izvedbom spleta posavskih pjesama.

Koncertu su nazočili predstavnici grada i gradske četvrti te podupirajući članovi domaćina. Nakon koncerta nastavljeno je zajedničko druženje izvođača i gostiju uz večeru i ples.

DRUŽENJE I RADIONICA “TREĆE DOBI”

19.11.2017.godine s početkom u 17,00 sati, u prostorijama Društvenog doma Veleševec, održat će se radionica na temu izrade božićnih svijećnjaka.

Čestitamo Dan općine i blagdan Svetog Bartola

SVIM MJEŠTANKAMA I MJEŠTANIMA ČESTITAMO DAN OPĆINE I BLAGDAN SVETOG BARTOLA ZAŠTITNIKA NAŠE OPĆINE. Pozivamo mještanke,mještane i sve ljude dobre

UPOZORENJE NEPOVOLJNI VREMENSKI UVJETI

Temeljem  dostavljene vremenske prognoze Državnog hidrometeorološkog zavoda  dostavljamo upozorenje  da se tijekom dana očekuje  jače grmljavinsko nevrijeme praćeno obilnijom kišom, pojačanim