21/11/2018 0 944 Pogleda

Otvorena je izložba samouke umjetnice Štefice Dianežević

Dana 19. studenog 2018. godine otvorena je izložba samouke umjetnice Štefice Dianežević. Njezini “Vilenjaci” pronašli su svoj novi dom. Naime, do 3.prosinca ove godine u izložbenom prostoru Područne knjižnice Galženica mogu se pogledati vilenjaci i ostali njeni popratni kreativni radovi. Ovim radovima željelo se pokazati javnosti kako osobe s invaliditetom mogu biti itekako kreativne.

Kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike”

Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec Posavski organizira kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike” za članove tj.

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.