25/10/2018 0 194 Pogleda

Vatrogasna zajednica općine Orle nastavlja sa osposobljavanjem vatrogasnih kadrova

Kao i ranijih godina tako i ove VZO-Orle je nastavilo s osposobljavanjem vatrogasnih kadrova.Pa je tako u periodu od 15.09.pa sve do 20.10. Vatrogasna zajednica općine Orle provodila je tečaj za zvanje vatrogasac koji je pohađalo 23 polaznika, među kojima su bili i polaznici općine Kravarsko iz DVD-a Kravarsko.Teorijski dio predavanja provodili su Željko Kovač predsjednik VZO-Orle te suradnik Dario Munjić inženjer zaštite od požara iz DVD-a Novo Čiče dok za praktični dio pobrinuo se Kruno Koprivnjak zapovjednik VZO-Orle.U Nedjelju 21.10. održao se završni ispit na kojemu je od 23 polaznika 16 polaznika uspješno položilo a ostalih 7 neuspješno.Sve vrijeme domaćin ovog osposobljavanja bio je DVD-Veleševec koji se na dan ispita potrudio oko pripreme ručka za sve polaznike a, kojim su se počastili nakon radnog djela osposobljavanja te ugodno podružili.

Fotogalerija:

DAN MJESNOG ODBORA SUŠA

Dana 24.lipnja 2018.održana je sveta misa(proslavom Svetog Vida),svečana sjednica te domjenak uz dan MO Suša. Fotogalerija:

Odluke načelnika Općine Orle

ODLUKA o isplati sredstava za redovnu djelatnost OPĆINSKE ORGANIZACIJE UDRUGE UMIROVLJENIKA I STARIJIH OSOBA ORLE ODLUKA o isplati sredstava za