25/10/2018 0 360 Pogleda

Vatrogasna zajednica općine Orle nastavlja sa osposobljavanjem vatrogasnih kadrova

Kao i ranijih godina tako i ove VZO-Orle je nastavilo s osposobljavanjem vatrogasnih kadrova.Pa je tako u periodu od 15.09.pa sve do 20.10. Vatrogasna zajednica općine Orle provodila je tečaj za zvanje vatrogasac koji je pohađalo 23 polaznika, među kojima su bili i polaznici općine Kravarsko iz DVD-a Kravarsko.Teorijski dio predavanja provodili su Željko Kovač predsjednik VZO-Orle te suradnik Dario Munjić inženjer zaštite od požara iz DVD-a Novo Čiče dok za praktični dio pobrinuo se Kruno Koprivnjak zapovjednik VZO-Orle.U Nedjelju 21.10. održao se završni ispit na kojemu je od 23 polaznika 16 polaznika uspješno položilo a ostalih 7 neuspješno.Sve vrijeme domaćin ovog osposobljavanja bio je DVD-Veleševec koji se na dan ispita potrudio oko pripreme ručka za sve polaznike a, kojim su se počastili nakon radnog djela osposobljavanja te ugodno podružili.

Fotogalerija:

Odluka o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Orle

Na temelju članka 30. stavka 7. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (NN 94/13 i 73/17 u daljnjem tekstu ZOGO), članka

UPOZORENJE NEPOVOLJNI VREMENSKI UVJETI

Temeljem  dostavljene vremenske prognoze Državnog hidrometeorološkog zavoda  dostavljamo upozorenje  da se tijekom dana očekuje  jače grmljavinsko nevrijeme praćeno obilnijom kišom, pojačanim

Odluke načelnika Općine Orle

Odluku o isplati financijskih sredstava Lovačkom društvu ,,Patka” Orle preuzmite : OVDJE Odluku o isplati sredstava za obilježavanje dana sv. Florijana