25/10/2018 0 102 Pogleda

Vatrogasna zajednica općine Orle nastavlja sa osposobljavanjem vatrogasnih kadrova

Kao i ranijih godina tako i ove VZO-Orle je nastavilo s osposobljavanjem vatrogasnih kadrova.Pa je tako u periodu od 15.09.pa sve do 20.10. Vatrogasna zajednica općine Orle provodila je tečaj za zvanje vatrogasac koji je pohađalo 23 polaznika, među kojima su bili i polaznici općine Kravarsko iz DVD-a Kravarsko.Teorijski dio predavanja provodili su Željko Kovač predsjednik VZO-Orle te suradnik Dario Munjić inženjer zaštite od požara iz DVD-a Novo Čiče dok za praktični dio pobrinuo se Kruno Koprivnjak zapovjednik VZO-Orle.U Nedjelju 21.10. održao se završni ispit na kojemu je od 23 polaznika 16 polaznika uspješno položilo a ostalih 7 neuspješno.Sve vrijeme domaćin ovog osposobljavanja bio je DVD-Veleševec koji se na dan ispita potrudio oko pripreme ručka za sve polaznike a, kojim su se počastili nakon radnog djela osposobljavanja te ugodno podružili.

Fotogalerija:

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 16.07.2018. DO 24.08.2018. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE:   PON – NOVO ČIČE –

POZIV – “PODRŠKA PROGRAMIMA USMJERENIM MLADIMA”

“Podrška programima usmjerenim mladima” Referentni broj poziva: UP.02.1.1.04 Predmet poziva: Bespovratna potpora u 100 % iznosu prihvatljivih troškova za programe

KUD VELEŠEVEC U SATNICI ĐAKOVAČKOJ

Dana 3. lipnja 2018. KUD Veleševec gostovao je kod KUD-a “Sloga” iz Satnice Đakovačke s dječjom skupinom. KUD “Sloga”organizirao je