25/10/2018 0 555 Pogleda

Vatrogasna zajednica općine Orle nastavlja sa osposobljavanjem vatrogasnih kadrova

Kao i ranijih godina tako i ove VZO-Orle je nastavilo s osposobljavanjem vatrogasnih kadrova.Pa je tako u periodu od 15.09.pa sve do 20.10. Vatrogasna zajednica općine Orle provodila je tečaj za zvanje vatrogasac koji je pohađalo 23 polaznika, među kojima su bili i polaznici općine Kravarsko iz DVD-a Kravarsko.Teorijski dio predavanja provodili su Željko Kovač predsjednik VZO-Orle te suradnik Dario Munjić inženjer zaštite od požara iz DVD-a Novo Čiče dok za praktični dio pobrinuo se Kruno Koprivnjak zapovjednik VZO-Orle.U Nedjelju 21.10. održao se završni ispit na kojemu je od 23 polaznika 16 polaznika uspješno položilo a ostalih 7 neuspješno.Sve vrijeme domaćin ovog osposobljavanja bio je DVD-Veleševec koji se na dan ispita potrudio oko pripreme ručka za sve polaznike a, kojim su se počastili nakon radnog djela osposobljavanja te ugodno podružili.

Fotogalerija:

14. rujna 2017. Okrugli stol – školstvo na području Općine Orle

U četvrtak, 14. rujna 2017. godine održan je sastanak na temu školstva u Općini Orle. Sastanak je sazvan na inicijativu

JESEN U VELEŠEVCU

Fotogalerija:

Naučite tradicionalni način ukrašavanja jaja voskom

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizira radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskršnjih jaja