23/10/2018 0 488 Pogleda

Prva posavska bažulijada

U organizaciji Udruge mladih Općine Orle, u nedjelju je u Orlima održana Prva posavska bažulijada. Prijavilo se 13 ekipa koje su imale priliku okušati se u pripremanju graha, a naš tročlani žiri imao je vrlo težak zadatak. Svi su gosti imali priliku kušati grah naših natjecatelja. U ponudi su, uz piće, bile fritule i kokice pripremljene od vrijednih ruku članica Udruge mladih i novoosnovanog Kluba žena. Za dobru atmosferu i bezbrižno kuhanje pobrinuli su se mladi tamburaši iz KUD-a Čiče.

PREDŠKOLA U OPĆINI ORLE

U ponedjeljak 02.10.2017. godine u dvije Područne škole Općine Orle započeo je Program rada predškole za djecu u godini prije

Vatrogasna zajednica općine Orle nastavlja sa osposobljavanjem vatrogasnih kadrova

Kao i ranijih godina tako i ove VZO-Orle je nastavilo s osposobljavanjem vatrogasnih kadrova.Pa je tako u periodu od 15.09.pa