23/10/2018 0 285 Pogleda

Prva posavska bažulijada

U organizaciji Udruge mladih Općine Orle, u nedjelju je u Orlima održana Prva posavska bažulijada. Prijavilo se 13 ekipa koje su imale priliku okušati se u pripremanju graha, a naš tročlani žiri imao je vrlo težak zadatak. Svi su gosti imali priliku kušati grah naših natjecatelja. U ponudi su, uz piće, bile fritule i kokice pripremljene od vrijednih ruku članica Udruge mladih i novoosnovanog Kluba žena. Za dobru atmosferu i bezbrižno kuhanje pobrinuli su se mladi tamburaši iz KUD-a Čiče.

10. MANIFESTACIJA “KOSCI ZA KOSCE”

Čovjek kosac i ptica kosac, simbol su suživota čovjeka i prirode u Odranskom polju u Selcu kod

Razvojna agencija IGRA d.o.o. – obavijest za sve koji imaju interes za dodjelu EU sredstava

Pozivamo mještane općine Orle koji imaju interes prijaviti se za dodjelu EU sredstava da više informacija   potraže na stranici Razvojne

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert.