23/10/2018 0 692 Pogleda

Prva posavska bažulijada

U organizaciji Udruge mladih Općine Orle, u nedjelju je u Orlima održana Prva posavska bažulijada. Prijavilo se 13 ekipa koje su imale priliku okušati se u pripremanju graha, a naš tročlani žiri imao je vrlo težak zadatak. Svi su gosti imali priliku kušati grah naših natjecatelja. U ponudi su, uz piće, bile fritule i kokice pripremljene od vrijednih ruku članica Udruge mladih i novoosnovanog Kluba žena. Za dobru atmosferu i bezbrižno kuhanje pobrinuli su se mladi tamburaši iz KUD-a Čiče.

KREATIVNOST NA DJELU

Na inicijativu vijećnice Jasminke Podlejan, održani su sastanci po mjesnim odborima. Cilj sastanaka je bio potaknuti mještanke i djecu na

Poziv svima koji se bave poljoprivrednom djelatnošću na radni sastanak pod temom: “Suradnja Općine s poljoprivrednim proizvođačima”

P O Z I V Općina Orle  poziva vlasnike Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava,  vlasnike obrta, gospodarstvenike i sve one  koji se