11/09/2018 1 218 Pogleda

Djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije

U Nedjelju 09.09.2018. djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije koje je održano u Pušći.
Na natjecanju je sudjelovalo 66 ekipa djece od toga 44 ekipa u kategoriji Djeca muška DM u koju spada i ekipa DVD-a Veleševec.
U spomenutoj kategoriji ekipa DVD-a osvojila je 13.-to mjesto što je na zadovoljavajućoj razini s obzirom na konkurenciju.
Nakon povratka s natjecanja djeca su zasluženo počašćena u McDONALDU a završetak ovogodišnje sezone završit će natjecanjem u 10.mjesecu na 16.memorijalu Bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.

Fotogalerija:

KREATIVNOST NA DJELU

Na inicijativu vijećnice Jasminke Podlejan, održani su sastanci po mjesnim odborima. Cilj sastanaka je bio potaknuti mještanke i djecu na

PROJEKT JAVNI RADOVI „POMOĆ U KUĆI“

REPUBLIKA HRVATSKA ZAGREBAČKA ŽUPANIJA OPĆINA ORLE JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL KLASA:112-07/16-01/01 UR.BROJ:238/36-01-16-01 Orle, 21.03.2016.   PROJEKT JAVNI RADOVI „POMOĆ U KUĆI“

Dan sv. Bartola u Općini Orle

Na dan sv. Bartola, 24. kolovoza, Općina Orle slavi svoj dan. Načelnik Ervin Vujica,zamjenik Dražen Podlejan,predsjednik Općinskog vijeća Andrija Ščrbak,