11/09/2018 1 76 Pogleda

Djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije

U Nedjelju 09.09.2018. djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije koje je održano u Pušći.
Na natjecanju je sudjelovalo 66 ekipa djece od toga 44 ekipa u kategoriji Djeca muška DM u koju spada i ekipa DVD-a Veleševec.
U spomenutoj kategoriji ekipa DVD-a osvojila je 13.-to mjesto što je na zadovoljavajućoj razini s obzirom na konkurenciju.
Nakon povratka s natjecanja djeca su zasluženo počašćena u McDONALDU a završetak ovogodišnje sezone završit će natjecanjem u 10.mjesecu na 16.memorijalu Bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.

Fotogalerija:

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu

Sabor usvojio Zakon o poljoprivrednom zemljištu „Uveli smo mehanizme kontrole kako bismo osigurali pravičnu podjelu zemlje i spriječili sve ono

KUD VELEŠEVEC NA OBILJEŽAVANJU 90 GODINA DVD-a VRBOVO

Dana 10.lipnja 2018. dječja skupina KUD-a Veleševec svojim je sudjelovanjem u svečanoj povorci ,na svetoj misi i nastupom uljepšala obilježavanje