11/09/2018 1 353 Pogleda

Djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije

U Nedjelju 09.09.2018. djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije koje je održano u Pušći.
Na natjecanju je sudjelovalo 66 ekipa djece od toga 44 ekipa u kategoriji Djeca muška DM u koju spada i ekipa DVD-a Veleševec.
U spomenutoj kategoriji ekipa DVD-a osvojila je 13.-to mjesto što je na zadovoljavajućoj razini s obzirom na konkurenciju.
Nakon povratka s natjecanja djeca su zasluženo počašćena u McDONALDU a završetak ovogodišnje sezone završit će natjecanjem u 10.mjesecu na 16.memorijalu Bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.

Fotogalerija:

Obavijest načelnika – ishođena lokacijska dozvola za drveni most na rijeci Odri

Poštovani mještani Općine Orle, zadovoljstvo mi je što Vas mogu izvijestiti da je ishođena lokacijska dozvola za drveni most na

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te

Naučite tradicionalni način ukrašavanja jaja voskom

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizira radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskršnjih jaja