11/09/2018 1 637 Pogleda

Djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije

U Nedjelju 09.09.2018. djeca DVD-a Veleševec sudjelovala su na županijskom natjecanju djece i mladeži u organizaciji Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije koje je održano u Pušći.
Na natjecanju je sudjelovalo 66 ekipa djece od toga 44 ekipa u kategoriji Djeca muška DM u koju spada i ekipa DVD-a Veleševec.
U spomenutoj kategoriji ekipa DVD-a osvojila je 13.-to mjesto što je na zadovoljavajućoj razini s obzirom na konkurenciju.
Nakon povratka s natjecanja djeca su zasluženo počašćena u McDONALDU a završetak ovogodišnje sezone završit će natjecanjem u 10.mjesecu na 16.memorijalu Bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.

Fotogalerija:

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”    U organizaciji KUDa Veleševec održana je u subotu  21.4.2018. deseta tradicionalna”Posavska kobasijada”, na kojoj su

GOSTOVANJE KUD-a VELEŠEVEC U DONJOJ OBREŠKOJ

KUD Veleševec je prošle subote  (05.05.2018.) nastupao, kao gost KUD-a “Obreška” na proslavi Sv. Florijana u

Druge izmjene natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  Drugu izmjenu natječaja za provedbu tipa operacije 6.1.1. „Potpora