04/09/2018 1 694 Pogleda

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi.
Održano je 7 radionica s različitim temama i tehnikama, što je između ostalog bilo vidljivo i na izložbi, povodom Dana općine.
Kroz radionice je prošlo petnaestak djevojčica i dječaka.

Uz lijepa druženja, smijeh i igru nešto se i naučilo. Iskoristile su se stvari koje nam više nisu potrebne , uz malo mašte stvoreni su novi predmeti, a time je pokazana briga o okolišu.

Ovom prilikom Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski zahvaljuje na donaciji i podršci Općini Orle , Stolariji Borić, Modnom salonu Ivančica, KUD-u Veleševec te prodavaonici 234 Mlin i pekare, te roditeljima sudionika radionica.
Sve radionice osmislila je Štefica Dianežević te volonterskim pristupom uveselila ljetne školske praznike djeci u Veleševcu.

Fotogalerija:

KOSCI ZA KOSCE

KUD Veleševec sudjelovao u snimanju spota vezanog za obilježavanje deset godišnjice manifestacije “Kosci za kosce”, koja će se već tradicionalno

RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

Na osnovi Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor (“Narodne novine”, broj 66/15 – pročišćeni tekst i 104/15-Odluka i Rješenje

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu Kod godišnjeg obračuna poreza na dohodak već treću godinu važi posebni postupak utvrđivanja poreza, što