04/09/2018 1 227 Pogleda

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi.
Održano je 7 radionica s različitim temama i tehnikama, što je između ostalog bilo vidljivo i na izložbi, povodom Dana općine.
Kroz radionice je prošlo petnaestak djevojčica i dječaka.

Uz lijepa druženja, smijeh i igru nešto se i naučilo. Iskoristile su se stvari koje nam više nisu potrebne , uz malo mašte stvoreni su novi predmeti, a time je pokazana briga o okolišu.

Ovom prilikom Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski zahvaljuje na donaciji i podršci Općini Orle , Stolariji Borić, Modnom salonu Ivančica, KUD-u Veleševec te prodavaonici 234 Mlin i pekare, te roditeljima sudionika radionica.
Sve radionice osmislila je Štefica Dianežević te volonterskim pristupom uveselila ljetne školske praznike djeci u Veleševcu.

Fotogalerija:

10. MANIFESTACIJA “KOSCI ZA KOSCE”

Čovjek kosac i ptica kosac, simbol su suživota čovjeka i prirode u Odranskom polju u Selcu kod

KOŠARICA U VELEŠEVCU

Uređena košarica u Veleševcu. Zasjala jesenskim sjajem. Uz pomoć mještana sela zasađeno jesensko-proljetno bilje, mačuhice. I sad opet krasi naše

Međunarodni susret u Petrinji u sklopu projekta Agri Urban od 7. – 9. 3. 2018.

MEĐUNARODNI SUSRET U PETRINJI U SKLOPU PROJEKTA AGRI URBAN OD 7.-9.3.2018. U razdoblju od 7.-9. ožujka 2018. godine u gradu