04/09/2018 1 110 Pogleda

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi.
Održano je 7 radionica s različitim temama i tehnikama, što je između ostalog bilo vidljivo i na izložbi, povodom Dana općine.
Kroz radionice je prošlo petnaestak djevojčica i dječaka.

Uz lijepa druženja, smijeh i igru nešto se i naučilo. Iskoristile su se stvari koje nam više nisu potrebne , uz malo mašte stvoreni su novi predmeti, a time je pokazana briga o okolišu.

Ovom prilikom Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski zahvaljuje na donaciji i podršci Općini Orle , Stolariji Borić, Modnom salonu Ivančica, KUD-u Veleševec te prodavaonici 234 Mlin i pekare, te roditeljima sudionika radionica.
Sve radionice osmislila je Štefica Dianežević te volonterskim pristupom uveselila ljetne školske praznike djeci u Veleševcu.

Fotogalerija:

Mirna Pandurević odradila praksu u „Bioscienti“ u Ingelheimu

Dvije osamnaestogodišnje djevojke, Mirna Pandurević iz Veleševca i Danijela Vranjić,  imale su priliku provesti dva tjedna u najvećem europskom privatnom

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te

Odluka općinskog načelnika o dotaciji sredstava za Udrugu umirovljenika

OPĆINA ORLE Načelnik Orle, Orle 5, 10 411  Orle OPĆINSKI NAČELNIK KLASA:402-01/18-02/02 URBROJ:238/36-01-18-02 Orle, 16.01.2018. Sukladno članku 53. Statuta općine