04/09/2018 1 328 Pogleda

LJETNI ŠKOLSKI PRAZNICI U VELEŠEVCU

Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski je i ove godine organizirala ljetne kreativne radionice za djecu osnovnoškolske dobi.
Održano je 7 radionica s različitim temama i tehnikama, što je između ostalog bilo vidljivo i na izložbi, povodom Dana općine.
Kroz radionice je prošlo petnaestak djevojčica i dječaka.

Uz lijepa druženja, smijeh i igru nešto se i naučilo. Iskoristile su se stvari koje nam više nisu potrebne , uz malo mašte stvoreni su novi predmeti, a time je pokazana briga o okolišu.

Ovom prilikom Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski zahvaljuje na donaciji i podršci Općini Orle , Stolariji Borić, Modnom salonu Ivančica, KUD-u Veleševec te prodavaonici 234 Mlin i pekare, te roditeljima sudionika radionica.
Sve radionice osmislila je Štefica Dianežević te volonterskim pristupom uveselila ljetne školske praznike djeci u Veleševcu.

Fotogalerija:

Udruga mladih Općine Orle osvojila 3. nagradu na malom fašniku u Velikoj Gorici

U nedjelju,11. veljače 2018.održan je mali fašnik u Velikoj Gorici. Najmlađi članovi Udruge mladih općine Orle predstavili su se plesnom

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Klasa:112-01/16-01/02 Urbroj: 238/36-01-16-01 Orle. 18.11.2016. Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj

Odluka o mjerama za uklanjanje odbačenog otpada

Na temelju članka 36. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (Narodne novine 94/13) i članka 27. Statuta općine Orle (Glasnik Zagrebačke