03/09/2018 1 884 Pogleda

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na brojnim natjecanjima pri čemu je postigla zapažene rezultate. Prošlu subotu, 1. rujna, naši su mališani sudjelovali na Kupu Trebovca u Trebovcu te osvojili 10. mjesto. Sljedeći dan natjecanje se nastavilo kupom u Rugvici gdje su naši mali vatrogasci osvojili izvrsno 3. mjesto.

Natjecanjima tu nije kraj. Svakodnevnim treninzima mali vatrogasci se pripremaju za nadolazeće županijsko natjecanje u organizaciji VZZŽ koje će se održati 9. rujna u Pušći.  Dječja ekipa DVD-a je ujedno i jedina ekipa koja odlazi na natjecanja te na taj način ne samo da predstavlja DVD Veleševec već i našu Općinu Orle uz moto: “Nije važno pobijediti već sudjelovati, družiti se i stjecati nova prijateljstva!“

Fotogalerija:

Pokloni povodom dana Svih svetih

Podružnica umirovljenika Veleševec – Stružec Posavski i ove je godine organizirala obilazak svojih  članova   70+ povodom skoro nadolazećeg blagdana Svih

Združena vježba članica vatrogasne zajednice Općine Orle

U Općini Orle, 2. lipnja 2019. godine, u mjestu Drenek, održana je združena vježba svih šest članica vatrogasne zajednice Orle.

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice