03/09/2018 1 299 Pogleda

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na brojnim natjecanjima pri čemu je postigla zapažene rezultate. Prošlu subotu, 1. rujna, naši su mališani sudjelovali na Kupu Trebovca u Trebovcu te osvojili 10. mjesto. Sljedeći dan natjecanje se nastavilo kupom u Rugvici gdje su naši mali vatrogasci osvojili izvrsno 3. mjesto.

Natjecanjima tu nije kraj. Svakodnevnim treninzima mali vatrogasci se pripremaju za nadolazeće županijsko natjecanje u organizaciji VZZŽ koje će se održati 9. rujna u Pušći.  Dječja ekipa DVD-a je ujedno i jedina ekipa koja odlazi na natjecanja te na taj način ne samo da predstavlja DVD Veleševec već i našu Općinu Orle uz moto: “Nije važno pobijediti već sudjelovati, družiti se i stjecati nova prijateljstva!“

Fotogalerija:

Događanja

U nedjelju, 03.06.2018. ZDRUŽENA VJEŽBA 6 DVD-A VATROGASNE ZAJEDNICE OPĆINE ORLE

O B A V I J E S T U nedjelju, 03.06.2018. s početkom u 11.00 sati – u

Međunarodni susret u Petrinji u sklopu projekta Agri Urban od 7. – 9. 3. 2018.

MEĐUNARODNI SUSRET U PETRINJI U SKLOPU PROJEKTA AGRI URBAN OD 7.-9.3.2018. U razdoblju od 7.-9. ožujka 2018. godine u gradu

Otvorena je izložba samouke umjetnice Štefice Dianežević

Dana 19. studenog 2018. godine otvorena je izložba samouke umjetnice Štefice Dianežević. Njezini “Vilenjaci” pronašli su svoj novi dom. Naime,