03/09/2018 1 77 Pogleda

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na brojnim natjecanjima pri čemu je postigla zapažene rezultate. Prošlu subotu, 1. rujna, naši su mališani sudjelovali na Kupu Trebovca u Trebovcu te osvojili 10. mjesto. Sljedeći dan natjecanje se nastavilo kupom u Rugvici gdje su naši mali vatrogasci osvojili izvrsno 3. mjesto.

Natjecanjima tu nije kraj. Svakodnevnim treninzima mali vatrogasci se pripremaju za nadolazeće županijsko natjecanje u organizaciji VZZŽ koje će se održati 9. rujna u Pušći.  Dječja ekipa DVD-a je ujedno i jedina ekipa koja odlazi na natjecanja te na taj način ne samo da predstavlja DVD Veleševec već i našu Općinu Orle uz moto: “Nije važno pobijediti već sudjelovati, družiti se i stjecati nova prijateljstva!“

Fotogalerija:

„ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA“

JAVNI POZIV „ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA“ Poštovani, Općina Orle ima namjeru uključiti se u Program „Zaželi – program zapošljavanja

Obavijest o radnom vremenu ambulante Orle zbog godišnjih odmora

RADNO VRIJEME AMBULANTE ORLE U RAZDOBLJU OD 07.08.2017. DO 25.08.2017. ZBOG GODIŠNJIH ODMORA JE: PON – NOVO ČIČE – POSLIJEPODNE

KREATIVNOST NA DJELU

Na inicijativu vijećnice Jasminke Podlejan, održani su sastanci po mjesnim odborima. Cilj sastanaka je bio potaknuti mještanke i djecu na