03/09/2018 1 577 Pogleda

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na brojnim natjecanjima pri čemu je postigla zapažene rezultate. Prošlu subotu, 1. rujna, naši su mališani sudjelovali na Kupu Trebovca u Trebovcu te osvojili 10. mjesto. Sljedeći dan natjecanje se nastavilo kupom u Rugvici gdje su naši mali vatrogasci osvojili izvrsno 3. mjesto.

Natjecanjima tu nije kraj. Svakodnevnim treninzima mali vatrogasci se pripremaju za nadolazeće županijsko natjecanje u organizaciji VZZŽ koje će se održati 9. rujna u Pušći.  Dječja ekipa DVD-a je ujedno i jedina ekipa koja odlazi na natjecanja te na taj način ne samo da predstavlja DVD Veleševec već i našu Općinu Orle uz moto: “Nije važno pobijediti već sudjelovati, družiti se i stjecati nova prijateljstva!“

Fotogalerija:

Odluka o odabiru najpovoljnije ponude za usluge izrade 3. Izmjena i dopuna prostornog plana

Na temelju članka 302. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016) te Zapisnika o pregledu i ocjeni ponuda u otvorenom postupku

Prva posavska bažulijada

U organizaciji Udruge mladih Općine Orle, u nedjelju je u Orlima održana Prva posavska bažulijada. Prijavilo se 13 ekipa koje

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Klasa:112-01/16-01/02 Urbroj: 238/36-01-16-01 Orle. 18.11.2016. Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj