03/08/2018 0 820 Pogleda

Čestitamo 5. kolovoza, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja

Svim žiteljima Općine Orle, svim hrvatskim državljanima u domovini i iseljeništvu, a posebno svim hrvatskim braniteljima i njihovim obiteljima čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja. Žrtve naroda prinijete na oltar domovine moraju biti temelj i zalog našeg uspjeha.

Načelnik Općine Orle

Ervin Vujica

Upozorenje Državnog hidrometeorološkog zavoda

Upozorenje Državnog hidrometeorološkog zavoda na toplinske valove koji mogu djelovati na zdravlje možete preuzeti OVDJE.

Poziv na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Pozivamo sve zainteresirane dionike iz javnog, civilnog i gospodarskog sektora s područja općine na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Dopis Autotuirst – polazak autobusa u 19:00 iz Velike Gorice

Općina Orle uputila je zamolbu tvrtki AUTOTURIST SAMOBOR 29. siječnja 2019. godine vezano uz  polazak autobusa u 19:00 sati iz Velike