23/07/2018 0 315 Pogleda

KOSCI ZA KOSCE

KUD Veleševec sudjelovao u snimanju spota vezanog za obilježavanje deset godišnjice manifestacije “Kosci za kosce”, koja će se već tradicionalno održati 04.kolovoza 2018. godine na Odranskom polju Selcu, kod Veleševca.

Fotogalerija:

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu Kod godišnjeg obračuna poreza na dohodak već treću godinu važi posebni postupak utvrđivanja poreza, što

Natječaji

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

Održan je 5. sastanak Suradničkog vijeća , Odransko polje-Turopolje u Općini Orle

20. rujna 2017.održan je 5. sastanak Suradničkog vijeća , Odransko polje-Turopolje u Općini Orlesa dnevnim redom: 1. Informacia o statusu