09/07/2018 0 405 Pogleda

IZBOR NAJLJEPŠIH OKUĆNICA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE

Komisija za izbor najljepših okućnica imala je ove godine težak zadatak. Stigle su prijave za 13 okućnica na području općine Orle. Svaka okućnica ima nešto posebno što se vidi u prilogu fotografija. Proglašenje i dodjela priznanja će pričekati do 26.kolovoza kada će se slaviti „Bartolovo-konjsko proštenje“
Komisija se zahvaljuje svim sudionicima te poziva i ostale da se prijave sljedeće godine.

Fotogalerija:

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu

Prijava poreza na dohodak za 2017. godinu Kod godišnjeg obračuna poreza na dohodak već treću godinu važi posebni postupak utvrđivanja poreza, što

JAVNI POZIV – ZA predlaganje programa javnih potreba

Obavještavamo sve zainteresirane, da na temelju Zakona o financiranju lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 117/93, 69/97, 33/00, 73/00,

Kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike”

Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec Posavski organizira kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike” za članove tj.