09/07/2018 0 511 Pogleda

IZBOR NAJLJEPŠIH OKUĆNICA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE

Komisija za izbor najljepših okućnica imala je ove godine težak zadatak. Stigle su prijave za 13 okućnica na području općine Orle. Svaka okućnica ima nešto posebno što se vidi u prilogu fotografija. Proglašenje i dodjela priznanja će pričekati do 26.kolovoza kada će se slaviti „Bartolovo-konjsko proštenje“
Komisija se zahvaljuje svim sudionicima te poziva i ostale da se prijave sljedeće godine.

Fotogalerija:

Održan prvi turnir u beli

22.7.2017. održan je prvi turnir u beli , u organizaciji Općinske udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavljuje Otvoreni javni poziv za Projekt „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ za 2017. godinu. Ovaj