09/07/2018 0 234 Pogleda

IZBOR NAJLJEPŠIH OKUĆNICA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE

Komisija za izbor najljepših okućnica imala je ove godine težak zadatak. Stigle su prijave za 13 okućnica na području općine Orle. Svaka okućnica ima nešto posebno što se vidi u prilogu fotografija. Proglašenje i dodjela priznanja će pričekati do 26.kolovoza kada će se slaviti „Bartolovo-konjsko proštenje“
Komisija se zahvaljuje svim sudionicima te poziva i ostale da se prijave sljedeće godine.

Fotogalerija:

Odluka o mjerama za uklanjanje odbačenog otpada

Na temelju članka 36. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (Narodne novine 94/13) i članka 27. Statuta općine Orle (Glasnik Zagrebačke

KUD VELEŠEVEC U VELIKOJ MLAKI NA 11. SUSRETIMA MALIH FOLKLORAŠA

U Osnovnoj školi Velika Mlaka ove su nedjelje (06.05.2018), održani 11. susreti malih folkloraša na kojima je nastupila i mlađa

Dan Općine Orle

27.8.2017. općina Orle proslavila je svoj dan i blagdan svetog Bartola po prvi put u novom sazivu. Sve što se