26/06/2018 0 1429 Pogleda

Novi vozni red

Slijedom učestalih primjedbi građana Općine Orle na javni prijevoz, općina Orle uputila je dopis prijevozniku, Autoturistu d.o.o., a kako bi im ukazali na trenutnu poteškoću u primjeni novog voznog reda i žurno pronalaženje rješenja da se ovaj problem riješi.

Dopis poslan Autoturistu preuzmite : OVDJE

Odluku o isplati sredstava za redovnu djelatnost Udruge mladih

Temeljem odredbi članka 53. Statuta Općine Orle (Glasnik Zagrebačke županije broj 04/018), Načelnik općine Orle dana 04.02.2019.  godine donio je

LJETNE KREATIVNE RADIONICE

I ovog ljeta u organizaciji Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski krenule su od 05.07.2018. “ljetne kreativne radionice” za

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.