26/06/2018 0 966 Pogleda

ANTUNOVO U BUKEVJU

I ove godine,13.lipnja se obilježio blagdan Svetog Antuna Padovanskog u Bukevju. Nakon svete mise u 18 sati, plesna skupina Udruge mladih općine Orle izvela je kratki program. Za sve hodočasnike pripremljena je „zakuska“ ispod šatora na već tradicionalnom proštenju. U subotu 16.6. održana je svečana sjednica povodom dana MO Bukevje, a nakon toga besplatan koncert FA Turopolje. Proslava MO Bukevje završila je u nedjelju već poznatim sportskim igrama.

Fotogalerija:

KOŠARICA U VELEŠEVCU

Uređena košarica u Veleševcu. Zasjala jesenskim sjajem. Uz pomoć mještana sela zasađeno jesensko-proljetno bilje, mačuhice. I sad opet krasi naše

Poziv za prijavu štete od elementarne nepogode

Temeljem Odluke župana Zagrebačke županije o proglašenju elementarne nepogode za područje Općine Orle, nastalu uslijed poplave, odnosno izlijevanja zaobalnih voda,

Susreti folklornih društava “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

9.9.2017. (subota) “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC” I ove godine po 12. puta, KUD Veleševec organizira susrete folklornih društava pod