26/06/2018 0 870 Pogleda

ANTUNOVO U BUKEVJU

I ove godine,13.lipnja se obilježio blagdan Svetog Antuna Padovanskog u Bukevju. Nakon svete mise u 18 sati, plesna skupina Udruge mladih općine Orle izvela je kratki program. Za sve hodočasnike pripremljena je „zakuska“ ispod šatora na već tradicionalnom proštenju. U subotu 16.6. održana je svečana sjednica povodom dana MO Bukevje, a nakon toga besplatan koncert FA Turopolje. Proslava MO Bukevje završila je u nedjelju već poznatim sportskim igrama.

Fotogalerija:

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz

Obilježavanje 90 godina DVD –a Veleševec

Obilježavanje  90 godina DVD –a Veleševec      Dana 28.04.2018. u Veleševcu je DVD Veleševec proslavio svoj devedeseti rođendan.

Odluka o mjerama za uklanjanje odbačenog otpada

Na temelju članka 36. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (Narodne novine 94/13) i članka 27. Statuta općine Orle (Glasnik Zagrebačke