07/06/2018 1 1091 Pogleda

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz Zaklade Sunčica. Nakon detaljnog razgledavanja znamenitosti grada, svi zajedno smo se družili te razmijenili poklone, a ovakva predivna suradnja će se nastaviti i dalje.

Pokloni povodom dana Svih svetih

Podružnica umirovljenika Veleševec – Stružec Posavski i ove je godine organizirala obilazak svojih  članova   70+ povodom skoro nadolazećeg blagdana Svih

Održana kreativna radionica “Pirografija”

U organizaciji Općinske udruge umirovljenika I starijih osoba Općine Orle Podružnice Veleševec-Stružec Posavski, uspješno je održana još jedna kreativna radionica.

KUD VELEŠEVEC NASTUPIO NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI FOLKLORA U SV. IVANU ZELINI

KUD Veleševec je sudjelovao na Gradskoj smotri folklora u Velikoj Gorici 26. ožujka 2017. godine. Odabirom stručnog žirija naš KUD