07/06/2018 1 264 Pogleda

POSJET GRADU HEROJA – VUKOVARU

Dana 27.svibnja 2018. u suradnji sa Klubom žena Pokupsko organiziran je cjelodnevni izlet u Vukovar gdje su naši domaćini bile žene iz Zaklade Sunčica. Nakon detaljnog razgledavanja znamenitosti grada, svi zajedno smo se družili te razmijenili poklone, a ovakva predivna suradnja će se nastaviti i dalje.

Odluka o proglašenju elementarne nepogode nastale uslijed poplave na području Općine Orle,odluku u cijelosti pogledajte i preuzmite : OVDJE

Mala kreativna radionica u Veleševcu

U popodnevnim satima, 4. veljače 2018. okupilo se nekoliko djevojčica na kreativnoj radionici. Tema Valentinovo. Malo kartona, starih traperica, vruće ljepilo

PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVAC

I ove godine po 12. puta održani su susreti folklornih društava “Pjesmom i plesom kroz Veleševec”. Organizator KUD Veleševec 9.9.2017.