07/06/2018 1 716 Pogleda

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine.
Kandidature koje trebaju sadržavati ime i prezime obitelji vlasnika okućnice ( uz njihov prethodni pristanak), točnu adresu i po mogućnosti broj telefona zaključno do 26.lipnja  2018. godine na broj telefona 6239 609 i e-mail:opcina.orle@zg.ht.hr.

Kandidature mogu prijaviti mjesni odbori, mještani te Komisija za odabir najljepše okućnice.

Osnovni kriteriji za izbor najljepše okućnice je ukupan estetski dojam,originalnost uređenja te raznovrsnost bilja.

2017 – priopćenje – LAG

Dana 16. veljače 2017. godine Lokalna akcijska grupa Zrinska gora – Turopolje preuzela je u Ministarstvu poljoprivrede ugovor za Provedbu

MARTINJE 2017.

U subotu,11.11.u Društvenom domu Bukevje slavilo se i pjevalo do ranih jutarnjih sati. Svi zainteresirani mogli su uživati u tradicionalnoj