07/06/2018 1 413 Pogleda

Otvorene kandidature za izbor najljepše okućnice na području Općine Orle

Ove godine „Izbor najljepših okućnica na području Općine Orle“ raspisuju se od 7.lipnja 2018.godine.
Kandidature koje trebaju sadržavati ime i prezime obitelji vlasnika okućnice ( uz njihov prethodni pristanak), točnu adresu i po mogućnosti broj telefona zaključno do 26.lipnja  2018. godine na broj telefona 6239 609 i e-mail:opcina.orle@zg.ht.hr.

Kandidature mogu prijaviti mjesni odbori, mještani te Komisija za odabir najljepše okućnice.

Osnovni kriteriji za izbor najljepše okućnice je ukupan estetski dojam,originalnost uređenja te raznovrsnost bilja.

Antunovo u Bukevju – Ulaz je slobodan

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate koncert FA ¨Turopolje¨ koji će se održati u DRUŠTVENOM DOMU BUKEVJE

Božićni koncert u Bukevju

Već četvrtu godinu za redom u Bukevju je 16.12.organiziran koncert za nadolazeće blagdane. Sudjelovali su: KUD Veleševec,KUD Slavuj, Zbor umirovljenika

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert.