24/02/2014 0 1091 Pogleda

Poziv za prijavu štete od elementarne nepogode

Temeljem Odluke župana Zagrebačke županije o proglašenju elementarne nepogode za područje Općine Orle, nastalu uslijed poplave, odnosno izlijevanja zaobalnih voda, čime su uništeni stambeni objekti i poljoprivredni usjevi, te uzrokovan znatniji poremećaj s posljedicama za gospodarski život i stanovništvo.
Obrazac za prijavu štete možete preuzeti u Općini Orle, Orle 5, Orle i na web stranicama Općine Orle – obrazac za prijavu štete(preuzmi dokument)

Rok za predaju prijave štete od elementarne nepogode je 28. veljače 2014. godine.Općinsko Povjerenstvo za procjenu štete od elementarne nepogode će na temelju zaprimljenih prijava utvrditi stvarnu štetu na terenu i proslijediti potrebnu dokumentaciju nadležnim tijelima.

Poziv za predlaganje programa javnih potreba u područjima kulture, športa i socijalne skrbi Općine Orle iz Proračuna za 2017. godinu

Obavještavamo sve zainteresirane, da na temelju Zakona o financiranju lokalne i područne (regionalne) samouprave (NN broj 117/93, 69/97, 33/00, 73/00,

Mikro, malim i srednjim poduzećima 30 milijuna kuna za certifikaciju proizvoda

Mikro, malim i srednjim poduzećima 30 milijuna kuna za certifikaciju proizvoda   Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv