24/02/2014 0 1208 Pogleda

Poziv za prijavu štete od elementarne nepogode

Temeljem Odluke župana Zagrebačke županije o proglašenju elementarne nepogode za područje Općine Orle, nastalu uslijed poplave, odnosno izlijevanja zaobalnih voda, čime su uništeni stambeni objekti i poljoprivredni usjevi, te uzrokovan znatniji poremećaj s posljedicama za gospodarski život i stanovništvo.
Obrazac za prijavu štete možete preuzeti u Općini Orle, Orle 5, Orle i na web stranicama Općine Orle – obrazac za prijavu štete(preuzmi dokument)

Rok za predaju prijave štete od elementarne nepogode je 28. veljače 2014. godine.Općinsko Povjerenstvo za procjenu štete od elementarne nepogode će na temelju zaprimljenih prijava utvrditi stvarnu štetu na terenu i proslijediti potrebnu dokumentaciju nadležnim tijelima.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti
Događanja

19.susreti zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu

Bukevje sudjelovao je na 19. susretima zborova i malih vokalnih sastava Zagrebačke županije u Vrbovcu.  U dvorani Pučkog otvorenog učilišta

Događanja

Koncert “Idemo dole v Posavinu”

U subotu 20.10.2018. godine u 19 sati u Društvenom domu u Bukevju održan je koncert “Idemo dole v Posavinu” u