14/05/2018 0 279 Pogleda

JAVNI UVID – PROGRAM RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE

Sukladno Zakonu o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“ br. 20/2018) Općina Orle izlaže na javni uvid

prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem

u vlasništvu države na području Općine Orle

Uvid u prijedlog Programa raspolaganja s popratnom dokumentacijom može se izvršiti radnim danom od 14. svibnja 2018. god. do 30. svibnja 2018. god. od 09,00 do 12,00 sati u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle.

Zainteresirane osobe mogu dati prigovore na prijedlog Programa raspolaganja najkasnije do isteka roka javnog uvida. O prigovorima odlučivati će Općinsko vijeće Općine Orle u roku od 30 dana.

Prigovori na Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Orle, uz ime, prezime i adresu podnositelja, dostavljaju se u pisarnicu Općine Orle zaključno sa danom 30. svibnja 2018. god. u 14,00 sati.

OPĆINA ORLE

– dokument – JAVNI UVID
– dokument – Prijedlog programa
– dokument – Pregled po oblicima i katastarskim općinama
– dokument – Karta – Drnek
– dokument – Karta – Veleševec
– dokument – Karta – Ruča
– dokument – Karta Bukevje (objavit će se naknadno)

Kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike”

Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec Posavski organizira kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike” za članove tj.

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te