09/05/2018 1 1825 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

POZIV NA ORGANIZIRANO SNIMANJE MOBILNIM MAMOGRAFOM

UDRUGA EDUKACIJOM PROTIV RAKA DOJKE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE  OPĆINA ORLE   POZIV NA ORGANIZIRANO SNIMANJE MOBILNIM MAMOGRAFOM ISPRED OPĆINSKE ZGRADE, ORLE

JAVNI UVID – PROGRAM RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE

Sukladno Zakonu o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“ br. 20/2018) Općina Orle izlaže na javni uvid prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem

Odluku o isplati sredstava za redovnu djelatnost Kluba žena Orle

Temeljem odredbi članka 53. Statuta Općine Orle (Glasnik Zagrebačke županije broj 04/018), Načelnik općine Orle dana 07.02.2019.godine donio je