09/05/2018 1 2215 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

ODLUKA o suglasnosti za provedbu ulaganja u projekt „Izgradnja i opremanje dječjeg igrališta u naselju Bukevje u Općini Orle“

Na temelju Pravilnika o provedbi podmjere 19.2. »Provedba operacija unutar CLLD strategije«, podmjere 19.3. »Priprema i provedba aktivnosti suradnje LAG-a«

KREATIVNOST NA DJELU

Na inicijativu vijećnice Jasminke Podlejan, održani su sastanci po mjesnim odborima. Cilj sastanaka je bio potaknuti mještanke i djecu na

UČENICI OŠ POKUPSKO U POSJETI OPĆINI ORLE

Načelnik općine Orle, Ervin Vujica, uputio je dobrodošlicu učenicima trećeg razreda Osnovne škole Pokupsko koji su zajedno sa svojim učiteljicama