09/05/2018 1 1255 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

Raspored odvoza otpada – Uskrsni ponedjeljak 2016.

Poštovani, Obavještavamo Vas da će se odvoz otpada koji je predviđen za 28.03.2016. godine (Uskrsni ponedjeljak) odraditi 26.03.2016. godine (subota).

Čestitamo 5. kolovoza, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja

Svim žiteljima Općine Orle, svim hrvatskim državljanima u domovini i iseljeništvu, a posebno svim hrvatskim braniteljima i njihovim obiteljima

SUDJELOVANJE DJEČJE EKIPE DVD-A VELEŠEVEC NA BROJNIM NATJECANJIMA

Za mališane Dobrovoljnog vatrogasnog društva Veleševec ovog ljeta nije bilo odmora. Dječja ekipa sudjelovala je u brojnim aktivnostima te na