09/05/2018 1 1119 Pogleda

ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA PODRUŽNICE UMIROVLJENIKA U VELEŠEVC

U subotu , 05.05.2018. godine održana je redovna godišnja Skupština Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski.

Uz većinu članova Podružnice, Skupštini su prisustvovali i gosti te tako uveličali događaj. Uz donačelnika Dražena Podlejana te zamjenicu predsjednika Vijeća Jasminku Podlejan bio je tu župnik Kristijan Krajnović, predsjednica Udruge umirovljenika Općine Orle Mara Bucina, predsjednik Udruge umirovljenika grada Velika Gorica Josip Pokas, predsjednik Kluba umirovljenih školnika Stjepan Šipušić, predsjednik Kluba umirovljenika Zračne luke Zagreb Ivan Bašić, predstavnici DVD-a Veleševec i KUD-a Veleševec, predstavnici Podružnica Udruge umirovljenika Općine Orle te predstavnici desetak podružnica Udruge umirovljenika grada Velika Gorica.

Donačelnik Općine Orle Dražen Podlejan u svom govoru pohvalio je rad Podružnice umirovljenika Veleševec-Stružec Posavski,a posebno njihovu predsjednicu Šteficu Dianežević koja svojom kreativnošću okuplja sve generacije i daje velik doprinos svakom događanju na području općine.

Domaćini su goste dočekali prigodnim mjerenjem krvnog tlaka te vađenje šećera u krvi uz pomoć Udruge VG Dijabetičar.

Nakon službenog dijela druženje se nastavilo u veselom tonu.

Galerija fotografija :

KUD VELEŠEVEC U SATNICI ĐAKOVAČKOJ

Dana 3. lipnja 2018. KUD Veleševec gostovao je kod KUD-a “Sloga” iz Satnice Đakovačke s dječjom skupinom. KUD “Sloga”organizirao je

Održan je 5. sastanak Suradničkog vijeća , Odransko polje-Turopolje u Općini Orle

20. rujna 2017.održan je 5. sastanak Suradničkog vijeća , Odransko polje-Turopolje u Općini Orlesa dnevnim redom: 1. Informacia o statusu

Čevanje perja na Gradskoj smotri folklora

U Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica , 24. veljače 2018. održana je 20. Gradska smotra folklora. Plesao se izvorni i