12/04/2018 1 202 Pogleda

Susret malih vokalnih sastava i zborova

Dana 07.04.2018. godine u Šiljakovini u organizaciji Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Grada Velike Gorice, održan je drugi po redu

Susret malih vokalnih sastava i zborova“.
U kategorijama klasične glazbe, slobodnih stilova i žanrova, izvorne pučke glazbe te u kategoriji folklornih malih sastava i komornih zborova nastupili su KUD Stari Grad iz Lukavca, KUD Velika Mlaka, KUD Pleso, KUD Slavuj iz Bukevja, HPD Kučani, Gradski zbor Franjo pl.Lučić, Ansambl Zlatne godine iz Velike Gorice i domaćin FA Šiljakovina.
Kao selektor ove Smotre stručno te umjetnički program skupina, popratio je Tomislav Habulin mag.mus.
Potaknuti njegovom pozitivnom kritikom KUD “Slavuj”Bukevje iskoristiti će mogućnost da se prijavi na Županijski susret malih vokalnih sastava i zborova koji će se održati 10.06. u Vrbovcu.

Novi vozni red

Slijedom učestalih primjedbi građana Općine Orle na javni prijevoz, općina Orle uputila je dopis prijevozniku, Autoturistu d.o.o., a kako bi

BUDUĆI SPORTSKI CENTAR

Sportska udruga Sloboda Bukevje(SUSB) koja je u fazi svog formiranja,započela sa radovima na budućem sportskom centru.U akciju uređenja uključili su