12/04/2018 1 682 Pogleda

Susret malih vokalnih sastava i zborova

Dana 07.04.2018. godine u Šiljakovini u organizaciji Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Grada Velike Gorice, održan je drugi po redu

Susret malih vokalnih sastava i zborova“.
U kategorijama klasične glazbe, slobodnih stilova i žanrova, izvorne pučke glazbe te u kategoriji folklornih malih sastava i komornih zborova nastupili su KUD Stari Grad iz Lukavca, KUD Velika Mlaka, KUD Pleso, KUD Slavuj iz Bukevja, HPD Kučani, Gradski zbor Franjo pl.Lučić, Ansambl Zlatne godine iz Velike Gorice i domaćin FA Šiljakovina.
Kao selektor ove Smotre stručno te umjetnički program skupina, popratio je Tomislav Habulin mag.mus.
Potaknuti njegovom pozitivnom kritikom KUD “Slavuj”Bukevje iskoristiti će mogućnost da se prijavi na Županijski susret malih vokalnih sastava i zborova koji će se održati 10.06. u Vrbovcu.

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice

Indikativni plan objave natječaja za EU sredstva u 2018. godini

Indikativni plan objave natječaja za EU sredstva u 2018.g. pogledajte OVDJE.

Obavijest fizičkim i pravnim osobama na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost

U Narodnim novinama br. 53 od 7. lipnja 2017.  objavljen je Naputak ministra poljoprivrede za postupanje u primjeni odredbe članka