20/02/2018 1 2015 Pogleda

KUD Veleševec sudjelovao na Gradskoj dječjoj smotri folklora

U organizaciji Zajednice kulturno-umjetničkih udruga Grada Velike Gorice održana je 17.02.2018. u dvorani Pučkog otvorenog učilišta, Gradska smotra folklora.

Sudjelovalo je 12 udruga sa 21 grupom među kojima je nastupila, po prvi puta i grupa djece KUD-a Veleševec.

Pogledajte foto galeriju:

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2“

PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVAC

I ove godine po 12. puta održani su susreti folklornih društava “Pjesmom i plesom kroz Veleševec”. Organizator KUD Veleševec 9.9.2017.

UREĐENO JE KUPALIŠTE NA ODRI, U SELCU!

Na inicijativu načelnika općine Orle Ervina Vujice i Nezavisne liste uređeno je kupalište na Odri,u Selcu.