07/02/2018 0 675 Pogleda

Razvojna agencija IGRA d.o.o. – obavijest za sve koji imaju interes za dodjelu EU sredstava

Pozivamo mještane općine Orle koji imaju interes prijaviti se za dodjelu EU sredstava da više informacija   potraže na stranici Razvojne agencije IGRA d.o.o. ili da im se jave za daljnje savjete o prijavi na natječaj ili o izradi projektne dokumentacije:

Razvojna agencija IGRA d.o.o
Park hrvatskih branitelja 1
10310 Ivanić-Grad

TEL: (01) 2831 384
MOB: 099 2320 131

igra@ivanic-grad.hr
WEB:
www.ra-igra.hr

Prva hrvatska ekspedicija na Južni pol

Udruga Klub za ekspedicionizam i kulturu (KEK), na čelu sa Davorom Rostuharom, fotografom i putopiscem, autorom fotografskog projekta „National Geographic

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

Pokloni povodom dana Svih svetih

Podružnica umirovljenika Veleševec – Stružec Posavski i ove je godine organizirala obilazak svojih  članova   70+ povodom skoro nadolazećeg blagdana Svih