20/12/2017 0 1663 Pogleda

KUD Slavuj u gostima

Dana 17.12.2017. godine u organizaciji Udruge umirovljenika grada Velike Gorice – podružnica Rakitovec održan je Božićni koncert  KUD-a  Pleso na kojem su kao gosti nastupili KUD “Dika” Sveta Klara i KUD “Slavuj” Bukevje, te trio osnovnoškolaca Gabriela, Dario i Mihael.

Koncert je započeo igrokazom “Badnja noć” u izvedbi KUD-a Pleso , nastavio se izvedbama pjesama posvećenih Božiću pojedinih društava. U duhu blagdana,  zajedno sa mnogobrojnom publikom, koncert  je  završio  zajedničkim pjevanjem pjesme “”Radujte se narodi”.
Druženje publike i izvođača nastavilo se uz prigodni domjenak, pjesmu i ples.

Možda vas zanima i ovo:

Novosti
Novosti

OBAVIJEST STANOVNICIMA OPĆINE ORLE – divlji deponiji

Poštovani stanovnici općine Orle, ponovno smo svjedoci kako se na području naše općine nepropisno odbacuje otpad, kako u okoliš i

Događanja

Plastičnim čepovima do skupih lijekova

I mi možemo skupljati plastične čepove i sudjelovati u projektu Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Naime, cilj projekta