04/12/2017 0 1387 Pogleda

ADVENT U BUKEVJU

Vrijeme je došašća ili adventa.Okićeni su trgovi,ulice i izlozi. Ljudi ukrašavaju svoje kuće i okućnice, a žene iz Bukevja su odlučile ukrasiti i prostor ispred crkve. Ipak je to mjesto gdje će se ovih dana okupljati mnoštvo ljudi,kroz mise,zornice i najsvečaniji dio-polnoćku.

Na svoju inicijativu,uz puno dobre volje,usprkos hladnoći,ukrasile su cvjetnjak ispred crkve.” Ove godine je skromno,a za sljedeću godinu ćemo Vas iznenaditi!” poručile su svima.

Ljetne kreativne radionice

Završene su ljetne kreativne radionice u općini Orle,ali druženje se nastavlja i dalje. Svi zainteresirani, slobodno se mogu uključiti, jer

Natječaji

PONOVLJENI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

“Slavuj” na koncertu “Turopolje suzo moja”

Dana 23.09.2018. godine u dvorani Vatroslav Lisinski održan je slavljenički koncert Hrašćanskih čestitara pod nazivom “Turopolje suzo moja” .  Obilježen