20/11/2017 0 1059 Pogleda

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su se na ovaj način prisjetili davne 1991.godine. Mještani Suše okupili su se u svom mjestu i na vrlo dostojanstven način zapalili lampaše i postavili ih kroz svoje selo.

Svim prisutnima obratio se predsjednik MO Stjepan Drenčević. „ Trebamo uvijek biti zahvalni svima koji su izgubili život braneći Vukovar i ostale dijelove Republike Hrvatske. Istina o velikoj tragediji Vukovara i njegovih branitelja, nikada ne smije pasti u zaborav.“

Kroz kratak opis bitke za Vukovar,svi nazočni ,od najmlađih mještana,bez obzira na kišicu koja ih je pratila,postavili su lampaše u svom mjestu. Osim mještana Suše,prisustvovali su i načelnik te zamjenik načelnika općine Orle.

10. SPUST RIJEKOM SAVOM

POŠTOVANI MJEŠTANI OPĆINE ORLE,   POZIVAMO VAS NA SUDJELOVANJE NA 10. JUBILARNOM SPUSTU RIJEKOM SAVOM . PRIJAVE PLOVILA I EKIPA

POPIS KORISNIKA DONACIJA I SPONZORSTAVA

ZA RAZDOBLJE OD 01.01.2013. DO 31.05.2013. POPIS KORISNIKA DONACIJA I SPONZORSTAVA ZA RAZDOBLJE OD 01.01.-31.05.2013.(download doc)