20/11/2017 0 909 Pogleda

DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

17.11.diljem naše zemlje palili su se lampaši u znak sjećanja na žrtve Vukovara. I na prostoru naše općine, ljudi su se na ovaj način prisjetili davne 1991.godine. Mještani Suše okupili su se u svom mjestu i na vrlo dostojanstven način zapalili lampaše i postavili ih kroz svoje selo.

Svim prisutnima obratio se predsjednik MO Stjepan Drenčević. „ Trebamo uvijek biti zahvalni svima koji su izgubili život braneći Vukovar i ostale dijelove Republike Hrvatske. Istina o velikoj tragediji Vukovara i njegovih branitelja, nikada ne smije pasti u zaborav.“

Kroz kratak opis bitke za Vukovar,svi nazočni ,od najmlađih mještana,bez obzira na kišicu koja ih je pratila,postavili su lampaše u svom mjestu. Osim mještana Suše,prisustvovali su i načelnik te zamjenik načelnika općine Orle.

POPIS KORISNIKA DONACIJA I SPONZORSTAVA

ZA RAZDOBLJE OD 01.01.2013. DO 31.05.2013. POPIS KORISNIKA DONACIJA I SPONZORSTAVA ZA RAZDOBLJE OD 01.01.-31.05.2013.(download doc)

KUD “SLAVUJ” BUKEVJE: RADIONICA “KUKURUZOVA PERUŠINA NEKAD I DANAS”

KUD “SLAVUJ” BUKEVJE   RADIONICA   “KUKURUZOVA PERUŠINA NEKAD  I   DANAS”   Pridružite nam se na prvoj u nizu radionica