17/11/2017 0 979 Pogleda

DRUŽENJE I RADIONICA “TREĆE DOBI”

19.11.2017.godine s početkom u 17,00 sati, u prostorijama Društvenog doma Veleševec, održat će se radionica na temu izrade božićnih svijećnjaka.
Organizator je Podružnica umirovljenika Veleševec-Stružec Posavsk.

Dovoljno je ponijeti praznu staklenku pokoji komad vrpce ili trake.

I druženje može započeti.

E-savjetovanje sa zainteresiranom javnošću: „Povećanje razvoja novih proizvoda i usluga koji proizlaze iz aktivnosti istraživanja i razvoja – faza II“

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta pokrenulo je provođenje e-savjetovanja sa zainteresiranom javnošću za Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Povećanje razvoja

Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete

Jednokratna novčana pomoć za novorođeno dijete 2019. – Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete preuzmite OVDJE.

Dan Općine Orle

27.8.2017. općina Orle proslavila je svoj dan i blagdan svetog Bartola po prvi put u novom sazivu. Sve što se