07/11/2017 0 1942 Pogleda

DOKUMENTACIJA ZA NADMETANJE U POSTUPKU DAVANJA KONCESIJE ZA OBAVLJANJE JAVNE USLUGE prikupljanja, odvoza i zbrinjavanja miješanog komunalnog otpada sa područja Općine Orle evidencijski broj: 01/2017

Cijelu dokumentaciju preuzmite OVDJE

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

Natječaji

NATJEČAJ za dodjelu stipendija učenicima i studentima s područja općine Orle za školsku/akademsku godinu 2019./2020.

Temeljem Pravilnika  o  stipendiranju učenika i studenata s područja općine Orle koji je usvojilo Općinsko vijeće općine Orle na 11.