07/11/2017 0 1268 Pogleda

DOKUMENTACIJA ZA NADMETANJE U POSTUPKU DAVANJA KONCESIJE ZA OBAVLJANJE JAVNE USLUGE prikupljanja, odvoza i zbrinjavanja miješanog komunalnog otpada sa područja Općine Orle evidencijski broj: 01/2017

Cijelu dokumentaciju preuzmite OVDJE

Pozivamo Vas na predstavljanje natječaja iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske “Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima”

LAG Zrinska gora-Turopolje organizira predstavljanje natječaja iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske “Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim

Natječaji

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”