06/11/2017 0 2005 Pogleda

KUD VELEŠEVEC GOST NA “SOUSEDSKOJ-ZABAVI ZA SUSJEDE”

04.11.2017.godine KUD Veleševec gostovao je u Končanici na “Sousedskoj- zabavi za susjede”.
Uz susjede iz okolnih mjesta, po prvi puta samostalno,nastupila je dječja sekcija KUDa Veleševec. Izveli su splet pjesama i plesova iz Posavine.

Iskusna odrasla grupa plesača i plesačica takođe je predstavila naš izvorni folklor. Uz raskoš i bogatstvo boja nošnji sve su to popratili, zvukom svojih tamburica, tambuaši KUDa Veleševec.

ANTUNOVO U BUKEVJU

I ove godine,13.lipnja se obilježio blagdan Svetog Antuna Padovanskog u Bukevju. Nakon svete mise u 18 sati, plesna skupina Udruge

NAJLJEPŠI ŠTAND NA BUČIJADI DOLAZI IZ OPĆINE ORLE

Ove godine održana je 15. Bučijada u Ivanić Gradu, već tradicionalna turističko-gospodarska i gastronomska manifestacija. Od 200 štandova izlagača za