26/09/2017 0 1532 Pogleda

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te bogatstvom plodova. Ljubav Posavaca prema svome domu, prirodnim ljepotama i blagorodnoj zemlji je neizmjerna.

Stoga naši mještani cijele godine marljivo uređuju svoja dvorišta, a u jesen okućnice naših domova krase brojni plodovi žarkih boja. Nadahnuće ukrasa dolazi iz prirode i bogate posavske baštine. Pogledajte kako to izgleda u jednom dvorištu u Veleševcu i uživajte u bogatstvu posavske jeseni.

Rješenje o određivanju biračkih mjesta

Na osnovi članka 51. Zakona o izboru vijeća i predstavnika nacionalnih manjina (,,Narodne novine“, broj 25/19), Gradsko izborno povjerenstvo Grada

11. POSAVSKA TRADICIONALNA KOBASIJADA

U organizaciji KUD-a Veleševec održana je i ove godine već tradicionalna kobasijada, na kojoj su se uz najbolje kobase tražile