26/09/2017 0 1732 Pogleda

RASKOŠ JESENI U NAŠIM DVORIŠTIMA

Nakon toplog ljeta na vrata nam je zakucala jesen koja nas uvijek iznenadi raskošnim spletom boja, mirisa i okusa te bogatstvom plodova. Ljubav Posavaca prema svome domu, prirodnim ljepotama i blagorodnoj zemlji je neizmjerna.

Stoga naši mještani cijele godine marljivo uređuju svoja dvorišta, a u jesen okućnice naših domova krase brojni plodovi žarkih boja. Nadahnuće ukrasa dolazi iz prirode i bogate posavske baštine. Pogledajte kako to izgleda u jednom dvorištu u Veleševcu i uživajte u bogatstvu posavske jeseni.

Radionica tradicionalnog ukrašavanja jaja voskom više nego uspješna

KUD “Slavuj” Bukevje dana 17.03.2018. godine u 17 sati u Društvenom domu Bukevje organizirao je radionicu tradicijskog načina ukrašavanja uskrsnjih

Odluka o isplati sredstava za Udrugu edukacijom protiv raka dojke Zagrebačke županije

Temeljem odredbi članka 53. Statuta Općine Orle (Glasnik Zagrebačke županije broj 04/018), Načelnik općine Orle dana 25.02.2019.godine donio je