05/09/2017 0 1097 Pogleda

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne škole Bukevje i Veleševec.

U osnovnu školu Bukevje krenulo je na prvi dan škole ukupno 55 učenika od 1. do 4. razreda dok je u osnovnu školu Veleševec krenulo ukupno 25 učenika od 1. do 4. razreda.

Načelnik je učenicima zaželio uspješnu školsku godinu, a posebno polaznicima 1. razreda koji su po prvi puta sjeli u školske klupe.

Prigodom početka nove školske godine načelnik je svim učenicima podijelio prigodne poklone, crtanke i olovke za polaznike prvih razreda te bilježnice i olovke za polaznike drugih, trećih i četvrtih razreda u obje područne škole.

Svim našim učenicima, a posebno prvašićima još jednom želimo što više uspjeha i radosti u školskim klupama. Obrazovanje je temelj životnog uspjeha, a u godinama provedenim u školskim klupama stječemo prijatelje i stvaramo svoj pogled na svijet. Neka im ti dani ostanu u najljepšim uspomenama.

Održan je Božićni koncert u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje

U Župnoj crkvi Sv.Petra apostola u Veleševcu 23. prosinca 2018. godine u organizaciji KUD-a Slavuj Bukevje održan je Božićni koncert.

PRIKUPLJANJE PONUDA U POSTUPKU BAGATELNE NABAVE ZA PREDMET NABAVE ASFALTIRANJE ULICA I JAVNIH POVRŠINA NA PODRUČJU OPĆINE ORLE

KLASA: 360-01/16-01/01 URBROJ: 238/36-16-04-01 Orle, 09.09.2016. DOKUMENTACIJA – UPUTE ZA PRIKUPLJANJE PONUDA U POSTUPKU BAGATELNE NABAVE ZA PREDMET NABAVE ASFALTIRANJE ULICA i JAVNIH

Započeo informatički tečaj za umirovljenike

Na inicijativu Podružnice umirovljenika Veleševec, tečaj je organizirala udruga Centar za kvalitetu života Forum+50 iz Vel. Gorice, a financiraju ga