05/09/2017 0 832 Pogleda

Povodom početka nove školske godine načelnik Vujica posjetio je područne škole Bukevje i Veleševec

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine, povodom početka nove školske godine, načelnik Općine Orle, Ervin Vujica, posjetio je područne osnovne škole Bukevje i Veleševec.

U osnovnu školu Bukevje krenulo je na prvi dan škole ukupno 55 učenika od 1. do 4. razreda dok je u osnovnu školu Veleševec krenulo ukupno 25 učenika od 1. do 4. razreda.

Načelnik je učenicima zaželio uspješnu školsku godinu, a posebno polaznicima 1. razreda koji su po prvi puta sjeli u školske klupe.

Prigodom početka nove školske godine načelnik je svim učenicima podijelio prigodne poklone, crtanke i olovke za polaznike prvih razreda te bilježnice i olovke za polaznike drugih, trećih i četvrtih razreda u obje područne škole.

Svim našim učenicima, a posebno prvašićima još jednom želimo što više uspjeha i radosti u školskim klupama. Obrazovanje je temelj životnog uspjeha, a u godinama provedenim u školskim klupama stječemo prijatelje i stvaramo svoj pogled na svijet. Neka im ti dani ostanu u najljepšim uspomenama.

U nedjelju, 03.06.2018. ZDRUŽENA VJEŽBA 6 DVD-A VATROGASNE ZAJEDNICE OPĆINE ORLE

O B A V I J E S T U nedjelju, 03.06.2018. s početkom u 11.00 sati – u

Čestitamo Dan općine i blagdan Svetog Bartola

SVIM MJEŠTANKAMA I MJEŠTANIMA ČESTITAMO DAN OPĆINE I BLAGDAN SVETOG BARTOLA ZAŠTITNIKA NAŠE OPĆINE. Pozivamo mještanke,mještane i sve ljude dobre