05/09/2017 0 1123 Pogleda

Susreti folklornih društava “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

9.9.2017. (subota) “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”

I ove godine po 12. puta, KUD Veleševec organizira susrete folklornih društava pod nazivom “PJESMOM I PLESOM KROZ VELEŠEVEC”.

Program počinje u 15,00 sati okupljanjem folklornih grupa te se prisustvuje Sv. Misi. A nakon toga kao što i naziv kaže povorkom se kreće kroz mjesto. Slijedi bogat kulturno umjetnički program sudionika te domjenak i zajedničko druženje uz Tamburaše.

UMIROVLJENICI “KLUBA UMIROVLJENIH ŠKOLNIKA” POSJETILI VELEŠEVEC

Dana 06.10.2017.godine posjetili su naše mjesto umirovljeni učitelji., tj. Klub umirovljenih školnika na čelu s osnivačem i predsjednikom gospodinom Stjepanom

Natječaji

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”