31/08/2017 0 1708 Pogleda

Dan Općine Orle

27.8.2017. općina Orle proslavila je svoj dan i blagdan svetog Bartola po prvi put u novom sazivu.
Sve što se događalo toga dana najbolje govore fotografije.

Predsjednik Odbora za pripremu Dana Općine Dražen Podlejan posebno se zahvaljuje na pomoći i organizaciji : DVD-u Vrbovo ,MO Vrbovo-Orle,MO Bukevje,MO Suša,MO Ruča,MO Veleševec,MO Drnek,KUD-u Veleševec,KUD-u Slavuj,DVD-u Bukevje,DVD-u Drnek te voditeljicama programa Nikolini Crnković i Jasminki Podlejan.

Javni poziv nositeljima na nekretninama koje neposredno graniče sa zemljištem na kojem je izvedena javna cesta – županijska cesta ŽC3041

Poziv na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’

Pozivamo sve zainteresirane dionike iz javnog, civilnog i gospodarskog sektora s područja općine na sudjelovanje na radionici LAG-a ‘Zrinska gora-Turopolje’