18/11/2016 0 1177 Pogleda

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica)

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, s naznakom: »Za natječaj – imenovanje pročelnika/ice Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle – ne otvarati«, »na adresu: Općina Orle, Orle 5, 10411 Orle.

Cijeli natječaj pogledajte OVDJE

PREPORUKA-ZAŠTITA OD TOPLINSKOG VALA

OSJETLJIVE SKUPINE: Dojenčad i mala djeca Trudnice Invalidi i nepokretne osobe Starije osobe i osobe s  kroničnim bolestima Samci Radnici

Novi vozni red

Slijedom učestalih primjedbi građana Općine Orle na javni prijevoz, općina Orle uputila je dopis prijevozniku, Autoturistu d.o.o., a kako bi

POREZ NA NEKRETNINE 2018.

REPUBLIKA HRVATSKA ZAGREBAČKA  ŽUPANIJA OPĆINA ORLE Jedinstveni upravni odjel Orle 5, 10 411 Orle KLASA: 410-05/17-01/01 URBROJ: 238/36-03/3-17-1 Orle, 14.