27/01/2017 0 1187 Pogleda

PONOVLJENI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 86/08 i 61/11), članka 10. Pravilnika o unutarnjem redu jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle, klasa: 021-05/13-01/03, Urbroj: 238-36-1-13-1 od 27. rujna 2013. godine, općinski načelnik Općine Orle  raspisuje PONOVLJENI   NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle  na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica).

Cijeli poziv pogledajte OVDJE

UREĐENO JE KUPALIŠTE NA ODRI, U SELCU!

Na inicijativu načelnika općine Orle Ervina Vujice i Nezavisne liste uređeno je kupalište na Odri,u Selcu.

PREPORUKA-ZAŠTITA OD TOPLINSKOG VALA

OSJETLJIVE SKUPINE: Dojenčad i mala djeca Trudnice Invalidi i nepokretne osobe Starije osobe i osobe s  kroničnim bolestima   Samci

MANIFESTACIJA „KUPSKE VEČERI“

TZ općine Pisarovina i Općina Pisarovina organizatori su manifestacije „Kupske večeri“ koja se tradicionalno održava u mjesecu srpnju,na mjestu nekadašnjeg