27/01/2017 0 1886 Pogleda

PONOVLJENI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 86/08 i 61/11), članka 10. Pravilnika o unutarnjem redu jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle, klasa: 021-05/13-01/03, Urbroj: 238-36-1-13-1 od 27. rujna 2013. godine, općinski načelnik Općine Orle  raspisuje PONOVLJENI   NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle  na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica).

Cijeli poziv pogledajte OVDJE

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Plan aktivnog uključenja svih subjekata zaštite od požara

Plan aktivnog uključenja svih subjekata zaštite od požara na području općine Orle preuzmite OVDJE.

Prvomajski grah i bogat program za Praznik rada u općini Orle

Međunarodni praznik rada obilježit ćemo prvomajskim grahom i bogatim programom u našoj općini. U suradnji s Udrugom mladih, Klubom žena