19/06/2017 0 1047 Pogleda

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 86/08 i 61/11), članka 10. Pravilnika o unutarnjem redu jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle, klasa: 021-05/13- 01/03, Urbroj: 238-36- 1-13- 1 od 27. rujna 2013. godine, Općinski načelnik Općine Orle raspisuje Natječaj za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica).

Cijeli poziv pogledajte ovdje

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice

PREPORUKA-ZAŠTITA OD TOPLINSKOG VALA