19/06/2017 0 2293 Pogleda

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 86/08 i 61/11), članka 10. Pravilnika o unutarnjem redu jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle, klasa: 021-05/13- 01/03, Urbroj: 238-36- 1-13- 1 od 27. rujna 2013. godine, Općinski načelnik Općine Orle raspisuje Natječaj za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica).

Cijeli poziv pogledajte ovdje

Prava božićna bajka nalazi se nadohvat ruke

Prava Božićna bajka nalazi se nadohvat ruke. Jedinstveni događaj i blagdanski ugođaj čekaju na Vas. Klub žena Orle

Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete

Jednokratna novčana pomoć za novorođeno dijete 2019. – Obrazac zahtjeva za isplatu naknade za novorođeno dijete preuzmite OVDJE.

Obavijest o provedbi natječaja za potporu mladim poljoprivrednicima

OBAVIJEST   Skrećemo Vašu pažnju na otvoreni Natječaj za provedbu  tipa operacije 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima za koji podnošenje prijava