19/06/2017 0 746 Pogleda

NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br. 86/08 i 61/11), članka 10. Pravilnika o unutarnjem redu jedinstvenog upravnog odjela Općine Orle, klasa: 021-05/13- 01/03, Urbroj: 238-36- 1-13- 1 od 27. rujna 2013. godine, Općinski načelnik Općine Orle raspisuje Natječaj za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle na neodređeno vrijeme na pola radnog vremena uz obvezni probni rad (1 izvršitelj/ica).

Cijeli poziv pogledajte ovdje

Kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike”

Općinska udruga umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec-Stružec Posavski organizira kreativne radionice “Osnove decoupage tehnike” za članove tj.

Natječaji

DOKUMENTACIJA ZA NADMETANJE U POSTUPKU DAVANJA KONCESIJE ZA OBAVLJANJE JAVNE USLUGE prikupljanja, odvoza i zbrinjavanja miješanog komunalnog otpada sa područja

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice