09/08/2017 0 1468 Pogleda

Manifestacija “Kosci za kosce”

Javna ustanova “Zeleni prsten” Zagrebačke županije po 9. put organizirala je manifestaciju “Kosci za kosce”, kojom se promovira zaštita ptice kosac koja se gnijezdi na odranskom polju.

Događaj organizacijski podržava i KUD “Veleševec” koji je sudjelovao po 9.put te svojim nastupom i prikazom košenje uveličao ovaj skup. U košnji muškaraca prvo i treće mjesto osvojili su članovi KUD-a Veleševec ,Josip Margušić i Ivica Šterc, dok je kod žena Nevenka Vučin osvojila drugo mjesto.

Plan operativne provedbe programa aktivnosti u provedbi posebnih mjera zaštite od požara od interesa za općinu Orle preuzmite OVDJE.

Odluke načelnika Općine Orle

Odluke načelnika možete preuzeti na poveznicama ispod: Odluka o kupnji knjiga za župu sv. Petra – Veleševec Odluka o isplati

Obavijest o prodaji neretvanskih mandarina

OBAVIJEST o prodaji neretvanskih mandarina Temeljem zamolbe proizvođača mandarina iz doline Neretve, općina Orle je  odobrila  korištenje javnih površina za