31/07/2017 0 1767 Pogleda

Završila je trodnevna kreativna radionica “Osnove decoupage tehnike”

U organizacije Općinske Udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Orle, Podružnica Veleševec -Stružec završila je trodnevna kreativna radionica,” Osnove decoupage tehnike” za djecu od 10 do 15 godina.

Radionice su održane od 26.7. do 28.7. u prostoru Društvenog doma Veleševec, a prisustvovalo je devet djevojčica.

Cilj ovih radionica bio je približiti djeci kreativni svijet, te ih upoznati sa raznim mogućnostima decoupage tehnike. Ali isto tako uljepšati im ljetne praznike.
Rezultati su vidljivi na fotografijama.

Ljetne kreativne radionice

Završene su ljetne kreativne radionice u općini Orle,ali druženje se nastavlja i dalje. Svi zainteresirani, slobodno se mogu uključiti, jer

Natječaji

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”